banner164

Bakan Soylu, Kadınlara ; İyiki Murat Zorluoğlu'nu Seçmişiz Diyeceksiniz

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Trabzon’da AK Parti İl Kadın Kolları tarafından düzenlenen “Güçlü Kadınlar, Mutlu Yarınlar” programına katıldı.

Bakan Soylu, Kadınlara ; İyiki Murat Zorluoğlu'nu Seçmişiz Diyeceksiniz
banner232

Bakan Soylu, Kadınlara ; İyiki Murat Zorluoğlu'nu Seçmişiz Diyeceksiniz

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Trabzon’da AK Parti İl Kadın Kolları tarafından düzenlenen “Güçlü Kadınlar, Mutlu Yarınlar” programına katıldı. Ramada Otel’de yapılan programa Bakan Soylu’nun yanı sıra,  AK Parti Trabzon Milletvekilleri Bahar Ayvazoğlu,Adnan Günnar,Salih Cora, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan adayı Murat Zorluoğlu, Ortahisar Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Av.Ahmet Metin Genç,Şalpazarı Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Refik Kurukız,AK Parti İl Başkanı Haydar Revi, Ak Parti ile kadın Kolları Başkanı Meryem Sürmen,MHP Trabzon İl Kadın Kolları Başkanı Gülen Demir ve yönetin kurulu üyeleri,STK Başkanları ile Üyeleri,Ak Parti kollarından çok sayıda partili ve vatandaşlar katıldı.  Programda konuşan Büyükşehir Belediye Başkan adayı Murat Zorluoğlu, kadınlara yönelik projelerini anlattı. 

 Zorluoğlu, “Bütün projelerimizden üreten kadınlarımızın lehine inşallah düzenlemeler gerçekleştireceğiz” dedi. 

Bakan Soylu, "Önümüzde bir yerel seçim var değil mi? Bu seçimde tezgah ortaya çıkıyor. Aynı 24 Haziran’ın bir benzeri.. Kılıçdaroğlu ve Zillet İttifakı PKK’yı meclise taşımışsa, yine aynı anlayışla bu Zillet İttifakı PKK’yı belediyelere taşıyacak. Bakın bu sözüme dikkat edin Doğu’da kileri PKK’ya teslim edecek, batıdakileri paylaşacak. Onlar o Türkiye’yi ancak rüyalarında görürler. 31 Mart yerel seçimlerine biz beka seçimi diyoruz. Bu seçimi beka seçimi haline getiren sırf koltuk için, sırf 3 , 5 belediye başkanlığını fazla almak için PKK ile FETÖ ile ortaklık kuran o güçlerin uyduluğuna giren şer ittifakı partileridir.. Kandil listesini yapmış HDP kuryesine vermiş, o da CHP’ye vermiş, o da ittifak arkadaşlarına dağıtmış.." dedi...  Murat Zorluoğlu ile ilgili konuşan Soylu, “Murat bey özellikle kadınlara ait çok güçlü projelerle geliyor. 5. Yıl sonunda diyeceksiniz ki Murat bey iyi ki Trabzon Büyükşehir Belediye başkanı olmuş. Hizmetlerinden çok büyük keyif aldığınız, hayat standardınızın yükseldiği, en önemlisi olarak da ulaşabildiğiniz sizin dertlerinize cevap verecek, çözebilecek muhatapla karşı karşıya olacaksınız. Bunu çok net söylüyorum. Hem Trabzon’un hem de Türkiye’nin geleceğine imza atmaya hazır mısınız...” dedi.

banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160