AK Parti İl Başkan Yardımcısı Dilekoğlu'na İYİ Parti İl Başkan Yardımcısı Kudu'dan Cevap 

Haber: Ömer Altıntaş  www.trabzonhaber24.com Ak Parti Trabzon İl Başkanvekili Hasan Dilekoğlu'na İYİ Parti ve CHP Trabzon İl Başkanları hakkında kullandığı sözlerden sonra cevap İYİ Parti Trabzon İl Başkan Yardımcısı Beytullah Kudu'dan geldi.

AK Parti İl Başkan Yardımcısı Dilekoğlu'na İYİ Parti İl Başkan Yardımcısı Kudu'dan Cevap 
banner232

AK Parti İl Başkan Yardımcısı Dilekoğlu'na İYİ Parti İl Başkan Yardımcısı Kudu'dan Cevap 

Haber: Ömer Altıntaş  www.trabzonhaber24.com

Ak Parti Trabzon İl Başkanvekili Hasan Dilekoğlu'na İYİ Parti ve CHP Trabzon İl Başkanları hakkında kullandığı sözlerden sonra cevap İYİ Parti Trabzon İl Başkan Yardımcısı Beytullah Kudu'dan geldi. Kudu yapmış olduğu yazılı açıklamada aynen şöyle ifadelere yer verdi. 
BEYTULLAH KUDU

 

AK PARTİ TRABZON İL BAŞKANVEKİLİ HASAN DİLEKOĞLU

İçişleri Bakanı'nın bir belediye başkanının peşinde il il gezmesini anlayan,aklı alan Ak Parti Trabzon İl Başkanvekili Hasan Dilekoğlu ,Bakana bir vatandaşın gösterdiği tepki üzerinden hem partimizi hem de İl Başkanımız Sn Azmi Kuvvetli'yi hedef alan açıklamalar yapmıştır..
       Açıklamada millet adına bir fayda, insan adına bir mantık ve lisan adına bir tutarlılık aradık..Tatmin olacağımız bir kelam,bir selam bulamasak da kamuoyuna olan itibarımızdan,kamuoyundaki intibamızdan dolayı cevap vermek durumundayız..
      Milletimiz bilmeliki ; destursuz,düstursuz ancak ayıp örtme,aklanma,biyerlere yaranma,yedek bırakılmaktan sıkılma,can havliyle sahaya atılma ve son çırpınışlar olarak sahiplerinin sesi olmaya çalışanlar bizi asla ilkesiz siyaset zeminine çekemeyeceklerdir..
       İYİ PARTİ olarak kesinlikle yeni bir siyaset düzlemi getireceğiz,duruşumuzu muhafaza edeceğiz..
      Açıklama yapan Sn Dilekoğlu'na sormak isteriz;
      Dün fetöcülükle itham ettiğiniz Bülent Arınç saraya taşınınca sesiniz çıkabildi mi..?
      Memleketine gelen Millet İttifakı'nın adayını eleştirdiniz,peki sizin adayınızın eline tutuşturulan kağıttan Diyarbakırda  kürtçe açıklama yapmasını yorumlayabildiniz mi..?
 Adıyamanlı olan Esenler  Belediye  Başkanına sessizliğinizi anladık ancak Rizeli olan TOBB Başkan yardımcısı Kopuz'un pontus benzetmesine sessiz kalmanızı siz anlayabiliyor musunuz..?
        Partinizin öcalan ile tekrar mektuplaşma süreçini başlatmasını ve bu mektuplarla hdp seçmenini sizin lehinize hareket ettirme uğraşını görebildiniz mi..?
       Bir eğitimci olarak İYİ PARTİ'ye ip demekteki kelime oyununuzu görmezden gelebiliriz ancak biz iyilik kervanını yürütürken kimlerin ne dediğini, bize nasıl hitap ettiklerini umursamazdan geliyoruz.
       Milletin derdi geçim..Milletimizin derdi Ordumuza yapılan operasyonlar..Eğitim sistemsizliği..Itibar kaybettirdiğiniz ülkemiz..satılan fabrikalar..biten üretim..
      Ancak milletimiz müsteri olsun.Bu vatan sahipsiz değil.
Biz, hertürlü zorluğun üstesinden gelecek,ülkeyi yeniden ayağa kaldıracak kadrolarla iktidara geliyoruz.
Her geçen gün daha çok insanın umudu olmaya daha çok vatandaşımızın güvenini kazanmaya devam ediyoruz..
Atılan iftiralar konusunda savunma yapmayı bile zul görüyoruz..
Zaruretimiz, hergeçen gun artan yıkıma dur demektir..
      Gelin,ülke adına ve millet adına ne yapabilirizi konuşalım.
Her partide ülkenin yeniden inşasına katkı sunacak iyi insanların var olduğuna inanıyoruz.Millet ve memleket derdi olan her partideki bu iyi insanların buluşma noktası olmaya,millete fayda sağlayacak her bireyle istişare yapmaya ve birlikte güçlü bir TÜRKİYE yaratmaya varız.Bunun mücadelesindeyiz..
Milletimiz bunu görüyor ve muteber kimliği olmayan kişilerin itibarsızlaştırma operasyonlarına gülüp geçiyor..
Tekrar söylüyorum..İYİ PARTİ ülkesi için fikri,korkusu,gayreti olan bütün iyi insanların  buluşma noktasıdır..
Beytullah KUDU
TRABZON İYİ PARTİ  BASINDAN SORUMLU İL BAŞKAN YARDIMCISI

Güncelleme Tarihi: 09 Haziran 2019, 20:53
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273