banner164

Ak Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Zorluoğlu,Çarşıbaşı'nda

Haber:Melek Çakır www.trabzonhaber24.com Ak Parti Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Zorluoğlu Çarşıbaşı İlçesini ziyaret etti.

Ak Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Zorluoğlu,Çarşıbaşı'nda
banner232

Ak Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Zorluoğlu,Çarşıbaşı'nda 

Haber:Melek Çakır   www.trabzonhaber24.com   

Ak Parti Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Zorluoğlu Çarşıbaşı İlçesini ziyaret etti. Zorluoğlu Eşi Sevcan Zorluoğlu ,Ak Parti Trabzon İl Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte ziyaret ettiği Çarşıbaşı İlçesinde vatandaşlar tarafından bağırlarına basıldı. Başkan Adayı Zorluoğlu,Çarşıbaşı Kaymakamı Zerrin Çay Beşikci, İlçe Belediye Başkanı Coşkun Yılmaz, Ak Parti İlçe Başkanı Hakan Kocaman ve İlçe Teşkilatını ziyaret edip Çarşıbaşı'nın geleceğini masaya yatırdı. Ak Parti Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Zorluoğlu ve beraberindekiler Çarşıbaşı Esnafını tek tek dolaşarak vatandaşla hasbihal etti. Zorluoğlu seçim çalışması için gittiği her İlçede olduğu gibi Çarşıbaşı İlçesinde de Vatandaşların isteklerini ,İhtiyaçlarını ve İlçenin Gereksinimlerini tek tek not etti. 

Zorluoğlu,Çarşıbaşı Kaymakamı Zerrin Çay Beşikci, İlçe Belediye Başkanı Coşkun Yılmaz, Ak Parti İlçe Başkanı Hakan Kocaman ve İlçe Teşkilatını ziyaret edip Çarşıbaşı'nın geleceğini masaya yatırdı. Ak Parti Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Zorluoğlu ve beraberindekiler Çarşıbaşı Esnafını tek tek dolaşarak vatandaşla hasbihal etti. 

banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160