TRABZON MİLLETVEKİLLERİ SOYLU'NUN YAŞ GÜNÜNÜ KUTLADI

Haber : Melek Çakır www.trabzonhaber24.com Trabzon Ak Parti Milletvekilleri önce TBMM Başkanını seçti daha sonra Ak Parti MKYK Üyesi Trabzon Milletvekili Süleyman Soylu'ya yaş günü sürprizi yaptılar. Ak Parti Trabzon Milletvekilleri Dr.Adnan Günnar,Av.Ayşe Sula Köseoğlu,Muhammet Balta,Av.Salih Cora Süleyman Soylu'nun yaş günü kutladılar.

TRABZON MİLLETVEKİLLERİ SOYLU'NUN YAŞ GÜNÜNÜ KUTLADI

 TRABZON MİLLETVEKİLLERİ SOYLU'NUN YAŞ GÜNÜNÜ KUTLADI 

Haber : Melek Çakır   www.trabzonhaber24.com  Trabzon Ak Parti Milletvekilleri önce TBMM Başkanını seçti daha sonra Ak Parti MKYK Üyesi Trabzon Milletvekili Süleyman Soylu'ya yaş günü sürprizi yaptılar. 
Ak Parti Trabzon Milletvekilleri Dr.Adnan Günnar,Av.Ayşe Sula Köseoğlu,Muhammet Balta,Av.Salih Cora Süleyman Soylu'nun yaş günü kutladılar. 

Ak Parti Trabzon Milletvekilleri sosyal hesaplarına aynen şöyle yazdılar : Birimiz hepimiz, hepimiz birimiz için.. Bu akşam Trabzon milletvekilleri olarak kıymetli vekilimiz Sayın Süleyman Soylu'nun doğum gününü kutladık. Bu sürpriz kutlama vesilesiyle de uzun istişare ve sohbetlerde bulunduk.. Birlikte uyum içerisinde nice güzel yıllara.

Bizde www.trabzonhaber24.com Ailesi olarak Sayın Süleyman Soylu'nun yaş gününü tebrik ediyor,Hayırlara vesile olmasını diliyoruz. Sağlıklı,Başarı dolu güzel yıllara inşallah .
Güncelleme Tarihi: 23 Kasım 2015, 07:39
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273