banner277

Sürmene Yardımlaşma Vakfı'ndan Geleneksel İftar

Sürmene Yardımlaşma Vakfı Her yıl geleneksel olarak Sürmene Zarha otelde düzenlediği iftar yemeğine bu yıl bir yenisini ekledi.

Sürmene Yardımlaşma Vakfı'ndan Geleneksel İftar
banner232

Sürmene Yardımlaşma Vakfı'ndan Geleneksel İftar 
Sürmene Yardımlaşma Vakfı Her yıl geleneksel olarak Sürmene Zarha otelde düzenlediği iftar yemeğine bu yıl bir yenisini ekledi. Sürmene Zarha Otelde düzenlenen geleneksel İftar yemeğine Sürmene Belediye Başkanı Rahmi Üstün Ak Parti Sürmene İlçe Başkanı Hüseyin Azizoğlu, Sürmene Beeldiye Başkan yardımcısı İbrahim sedef, Sürmene Yardımlaşma Vakfı Başkanı Muammer Yüceler ve çok sayıda davetli katıldı. Sürmene Yardımlaşma Vakfı  Başkanı Yüceler Yaptığı konuşmada ;
Zarha dağına yapmış olduğumuz tesis piknik alanları tüm halkımıza açıktır. Ayrıca Belediye Başkanımız Sayın Rahmi Üstün’e Sürmene Yardımlaşma vakfına yapmış olduğu desteklerden ötürü teşekkür etti. 
RAHMİ ÜSTÜN;
Sürmene Belediye Başkanı Rahmi Üstün'de Sürmene Yardımlaşma Vakfı Başkanı Muammer Yüceler'e Sürmene Zarha dağına tüm olumsuzluklara rağmen yapmış olduğu yatırımlardan dolayı teşekkür etti. Üstün Her zaman Turizmin emrinde olduğunu imkanlar doğrultusunda yardıma hazır olduğunu ifade etti. 

Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2018, 00:29
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273