banner164

Şengül Yavuz” Engelsiz Yaşam Kafesi” nde Gönül Elçileri ve Çocuklarla Bir Araya Geldi

Haber : Melek Çakır www.trabzonhaber24.com Hayatımıza Renk Katan Tek Bir Olaydan Yola Çıkarak Yaşamımızı Daha da Güzelleştirebiliriz

Şengül Yavuz” Engelsiz Yaşam Kafesi” nde Gönül Elçileri ve Çocuklarla Bir Araya Geldi
banner232

 Şengül Yavuz” Engelsiz Yaşam Kafesi” nde Gönül Elçileri ve Çocuklarla Bir Araya Geldi 

Haber : Melek Çakır   www.trabzonhaber24.com  

Hayatımıza Renk Katan Tek Bir Olaydan Yola Çıkarak Yaşamımızı Daha da Güzelleştirebiliriz
 Trabzon Valisi Yücel Yavuz’un eşi Şengül Yavuz hanımefendi, Trabzon Valiliğinin destekleriyle bir süre önce down sendromlu gençlerin sosyal hayata katılmalarını sağlamak amacıyla açılan ve gönül elçileri tarafından yakın zamanda dekorasyonu tamamlanan” Engelsiz Yaşam Kafesi” Ballim Kafe ‘de Trabzonlu gönül elçileri ve çocuklarla bir araya geldi.
 
         Kafeyi destekleyen gönül elçilerine ve çocuklara katkı veren herkese teşekkür eden Şengül Yavuz, Engelli gençlerin toplum tarafından kucaklanması ve topluma kazandırılmasının, sosyal devlet anlayışının bir gereği olduğuna vurgulayarak bu konuda herkese önemli görevler düştüğünü söyledi.
 
         Bu tarz sosyal sorumluluk projeleri engelli çocuklarımızın sosyal hayata katılmaları ve kendilerine olan güvenlerini kazanmaları açısından son derece önemli olduğuna değinen Yavuz, "Engelli çocuklarımız, burada çalışmanın ve sosyal hayatın içerisinde olmanın mutluluğunun tadına varıyorlar. Hayatlarına renk katan bir olaydan yola çıkarak yaşantılarını daha da güzelleştiriyorlar” dedi.
 
 Programın sonunda çocuklar Şengül Yavuz’a ve gönül elçilerine kendilerine verdikleri desteklerden dolayı teşekkür belgesi takdim ettiler
Güncelleme Tarihi: 17 Ekim 2016, 16:05
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160