banner277

Semra ve Ömer Faruk’tan Ömürlük İmza

Şehit Ali Cora’nın evladı Ömer Faruk, hayatını Semra Kuduş ile birleştirdi

Semra ve Ömer Faruk’tan Ömürlük İmza

SEMRA VE ÖMER FARUK’TAN EN MUTLU İMZA

Trabzon’un Tonya İlçesinden olan ve 1996 yılı Temmuz ayında Şemdinli Ortaklar Mevkiinde şehit olan Jandarma Er Ali Cora’nın oğlu Ömer Faruk, hayatını Kuduş ailesinin kızı Semra ile birleştirdi. Hanım-Mehmet Kuduş’un kızı Semra ile Bedia-Şehit Ali Cora’nın oğlu Ömer Faruk, Grand Akyazı Düğün Salonunda Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu'nun koydığı düzenldığı nikah töreni ile hayatlarının en önemli imzalarını attılar. 

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimler Derneği Trabzon Şubesi, Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız düğün töreninde Cora ve Kuduş ailelerini yalnız bırakmadılar.

Düğüne MHP Lideri Devlet Bahçeli'de kutlama telgrafı göndererek katıldı.Dernek Başkanı Ahmet Tezcan ve dernek üyeleri şehidin emanetinin mutlu gününde yanlarında olarak, Kuran-ı Kerim dev Türk Bayrağı’nı hediye ettiler. Dernek Başkanı Ahmet Tezcan, şehitlerin emanetine her zaman sahip çıkacaklarını ifade ederek, “Bugün şehidimiz Ali Cora’nın bize emaneti biricik evladının en mutlu anına şahit olduk. 17 Temmuz 1996’da Hakkari Şemdinli’de şehit olan Ali Cora’nın makamı yüce olsun. Evladına ve Semra kızımıza ömür boyu mutluluk diliyorum. Rabbim’den iki cihan saadeti diliyorum. Her zaman yanlarında olacağız” dedi.

banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273