banner277

KÖKSAL BABAYA ''41 KERE MAŞALLAH '' PARTİSİ

Haber : Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com Trabzonlu 41 yaşındaki Köksal Bektaşoğlu nam-ı diğer "Köksal Baba" sosyal medyada 1 milyona yaklaşan takipçi sayısı ve komik videolarıyla kısa sürede dikkatleri üzerine çekmeye başardı.

KÖKSAL BABAYA ''41 KERE MAŞALLAH '' PARTİSİ

 KÖKSAL BABA 'EMİNEM' TÜRKÜSÜYLE HÜZÜNLENDİ, 'KOLBASTI' İLE COŞTU  

Haber : Ömer Altıntaş  www.trabzonhaber24.com  Trabzonlu 41 yaşındaki Köksal Bektaşoğlu nam-ı diğer "Köksal Baba" sosyal medyada 1 milyona yaklaşan takipçi sayısı ve komik videolarıyla kısa sürede dikkatleri üzerine çekmeye başardı. Her hareketi her davranışı merakla takip edilmeye başlanan "Köksal Baba" Trabzon Ramada Plaza'da düzenlenen muhteşem doğum günü partisiyle 41. yaş gününe girdi.


Doğum gününün son bölümünde ise sahne alan sanatçı Sinan Yılmaz, söylediği bir birinden güzel şarkılarla davetlileri ve Köksal Baba'yı coşturdu. Karadenizli ünlü sanatçı İsmail Türüt'e geceye gelmediği için sitem eden Köksal Baba, Sinan Yalmaz'dan istediği 'Eminem' türküsüyle geceye katılanları hüzünlendirdi. Şarkıya eşlik etmeye çalışan Köksal Baba, "Benim doğum günüm başladı. Benim içimde bir yara var. Bir şarkı daha söylemek istiyorum. Seni alamadım Ayşe'm param yok idi param" sözlerini söyleyerek geceye katılanlardan alkış aldı. Sinan Yılmaz'ın seslendirdiği 'Kolbastı' şarkısına dansçı kızlarla eşlik eden Köksal Baba, yerinde duramadı.

"BU GECE SADECE KÖKSAL BABA'NIN DOĞUM GÜNÜ PARTİSİ DEĞİL AYNI ZAMANDA BİR YARDIM GECESİ"

 Geceyi organize eden ve Köksal Baba'nın sosyal medya fenomeni olmasının yanı sıra her şeyiyle ilgilenen Süleyman Köse, umduklarından daha güzel bir gece yaşadıklarını söyledi. Köse, "İlerleyen zamanlarda daha da iyi olacak inşallah, insanlara güzel örnek olmaya çalışıyoruz. Destek olan ve olmayanlardan da Allah razı olsun diyorum. Bu fikir aslında geçtiğimiz yıl düşünmüştük. Bu sene 41 yaşına girdiği için '41 kere maşallah' diyerek başladık ve Allah da yardımcımız oldu. Ancak biz beklediğimiz insanlardan ilgi ve alakayı göremedik. Özellikle Trabzon'da 'ağabey' dediğimiz insanlardan bu konuda hiç bir destek görmedik. Trabzon değil de dışarıdan bize daha çok destek geldi. Biz isterdik ki Trabzon bu işi kucaklasın ama dışardaki insanlar kucakladı. Hepsinin yüreğine sağlık. Her taraftan bize mesaj gönderen ve gelen insanlar var. Bu gece sadece 'Köksal Baba'nın doğum günü gecesi değil, daha küçük bir yerde bunu yapabilirdik. Büyük yapalım istedik ve elde edilecek geliri hiç ummadıkları, hiç bilmedikleri köy okullarına destek versinler istedik. Bizim buradan elde edilecek geliri cebimize atacağımızı düşünenler yanılıyor. 15 kişilik köy okulları var. Onlara ulaşacağız ve onlara sözümüz var gidip yardımlarımızı yapacağız" ifadelerini kullandı.
Güncelleme Tarihi: 11 Şubat 2016, 21:57
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273