banner277

İbrahim Sağıroğlu’ndan Kızı Hilal’e Rüya Gibi Düğün Yaptı

Yomra İlçesi eski Belediye Başkanı İbrahim Sağıroğlu’nun Güzeller güzeli kızı Hilal, iş insanı Fikret Ataoğlu’nun oğlu, Bekir ile dünya evine girdi.

İbrahim Sağıroğlu’ndan Kızı Hilal’e Rüya Gibi Düğün Yaptı
banner232

Trabzon’un Yomra İlçesinde uzun yıllardır Belediye Başkanlığı yapan İbrahim Sağıroğlu ile eşi Şengül Sağıroğlu’nun kızları Hilal Sağıroğlu, iş insanı Fikret Ataoğlu ve Sevinç Ataoğlu’nun oğulları Bekir Atatoğlu yapılan nikah töreni ile hayatlarını birleştirdi. Novetel’in bahçesinde yapılan nikah töreninde, genç çifti aileleri ve arkadaşlarının yanı sıra Trabzon’un siyaset ve iş dünyası da yalnız bırakmadı.


Genç çiftin nikahını Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç kıyarken, şahitliklerini ise AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora, Devlet Eski Bakanı Eyüp Aşık, Bursa Vali Yardımcısı Serdar Cevheroğlu, Yomra Kaymakamı Eyüp Özdemir, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mehmet Karaoğlu, Ağır Ceza Hakimi Ömer Günaydın, Diyarbakır Başsaecı Yardımcısı Hayrettin Akkaya,  TTSO Başkanı Suat Hacısalihoğlu ve Dr. Muhammet Selim yaptı.Nikah töreninde genç çiftin mutlulukları görülmeye değerdi. Bizde www.trabzonhaber24.com ailesi olarak Hilal ve Bekir Ataoğlu’na mutluluklar diliyoruz. 

banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner285

banner273