GÜMRÜKÇÜOĞLU ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLADI

Haber : Melek Çakır www.trabzonhaber24.com Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınlayarak öğretmenlerin anlamlı gününü kutladı. Başkan Gümrükçüoğlu’nun mesajı şöyle:

GÜMRÜKÇÜOĞLU ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLADI

 GÜMRÜKÇÜOĞLU ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLADI 

Haber : Melek Çakır  www.trabzonhaber24.com

 Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınlayarak öğretmenlerin anlamlı gününü kutladı. Başkan Gümrükçüoğlu’nun mesajı şöyle:
“Eğitim gibi toplumsal bir konuda öğretmenlerimizin üstlendiği görev hayati önem arz etmektedir. Eğitimcisiz ve öğretmensiz millet olunamayacağı gerçeğinden hareketle, insanlığın her çağda, her türlü cehaletten kurtularak, ilim yolunda ilerleyebilmesi ancak öğretmenler sayesinde mümkün olabilmektedir. Öğretmenlerimiz geleceğin dünyasını şekillendirecek nesilleri hem ilim, hem fen hem de teknoloji yönünden eğitirken aynı zamanda ahlaklı, dürüst ve erdemli birer birey olarak yetişmelerini sağlamaktadır. Çocuklarımızın ve gençlerimizin, çağımızın gereklerine ve ihtiyaçlarına uygun bir şekilde cevap veren, milli ve manevi değerlerine sahip çıkan bir nesil olarak yetişmesinde en büyük pay sahibi kuşkusuz değerli öğretmenlerimizdir.
Öğretmenlerimiz ile ne kadar övünsek azdır. Bir toplumun seviyesi öğretmenine verdiği değerle ölçülür. Geleceğimizin mimarı ve insan mühendisleri olan öğretmenlerimiz, mahareti ve bilgisi ile çocuklarımızı ve gençlerimizi yoğurup şekillendiren, onlara objektif yön veren, doğruluk, dürüstlük, adalet, insanlık duygu ve erdemlerini öğretip, geleceğe hazırlayandır.Bu duygu ve düşüncelerle, tüm öğretmenlerimizin bu anlamlı gününü en içten dileklerimle kutlar, sevgi ve saygılar sunarım”
Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2015, 11:29
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273