banner164

Gönül Elçileri Düzköy Doğa Kampında Gençlerle Buluştu

Haber : Melek Çakır www.trabzonhaber24.com Trabzon Valisi Yücel Yavuz’un eşi Şengül Yavuz ve gönül elçileri, Gençlik ve Spor Bakanlığı Düzköy Doğa Kampı’nı ziyaret etti.

Gönül Elçileri Düzköy Doğa Kampında Gençlerle Buluştu
banner232

 Gönül Elçileri Düzköy Doğa Kampında Gençlerle Buluştu

Haber : Melek Çakır   www.trabzonhaber24.com  

Trabzon Valisi Yücel Yavuz’un eşi Şengül Yavuz ve gönül elçileri, Gençlik ve Spor Bakanlığı Düzköy Doğa Kampı’nı ziyaret etti.

10 ilden 18-22 yaş grubu bayan 185 öğrencinin kamp yaptığı alanı gezen Bayan Yavuz, kampta sportif faaliyetler yapan gençlerle bir araya geldi. Gençlerin faaliyetlerini yakından izleyen ve onlarla aktivitelere katılan Şengül Yavuz, daha sonra gençlerin bulunduğu diğer alanları gezdi.

Ülkemizin çeşitli bölgelerinden gelen çocuklarımızın bu doğa harikası ortamda hem eğitim aldıklarını hem de eğlendiklerini söyleyen hanımefendi, “ Sağlıklı, huzurlu ve son derece güvenli bir ortamda her türlü sportif faaliyetleri icra ediyor. Birbirlerine hoşgörü ile yaklaşıp, ömür boyu sürecek arkadaşlıklar kuruyorlar” dedi.

Böyle güzel bir ortamın oluşmasında emeği geçen herkese teşekkür eden Şengül Yavuz, ailelerin çocuklarını merak etmemelerini, gayet güvenli, huzurlu ve sağlıklı bir ortamda kampın güzelliklerinden yararlandıklarını söyledi.
Güncelleme Tarihi: 10 Ağustos 2017, 16:34
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner249

banner160

banner254

banner273