banner164

Festivalin Adresi Sürmene ''Hayden Sürmene Pide Festivali''ne

Haber: Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com Sürmene Belediyesi ile Sürmene Sanayici İş adamları derneği (SÜRSİAD), ‘Sürmene Pide Festivali'’ düzenliyor.

Festivalin Adresi Sürmene ''Hayden Sürmene Pide Festivali''ne
banner232

Festivalin Adresi Sürmene; ''Hayden Sürmene Pide Festivali''ne

Haber: Ömer Altıntaş  www.trabzonhaber24.com

  Sürmene Belediyesi ile Sürmene Sanayici İş adamları derneği (SÜRSİAD),ortaklaşa ‘Sürmene Pide Festivali'’ düzenliyor. Sürmene Sanat Sokağında 26 Mart Salı Saat  15.00'da gerçekleşecek olan festival için bilgi veren Sürmene Belediye Başkanı Rahmi Üstün, SÜRSİAD ile birlikte Sürmene Pidemizi tanıtmak hem de vatandaşlarımızla yeniden bir araya gelmek istedik. Sürmene geçmişten bu yana şenliklere ev sahipliği yapan bir ilçe ve sosyal yönü fazladır. Fakat son dönemde terörle mücadele dolayısıyla şehadete eren şehitlerimiz için hassasiyet gösterdik ve şenliklerimiz erteledik” dedi.
HERKES DAVETLİ
Başkan Üstün,ilkini düzenleyeceğimiz ''Sürmene Pide Festivali''ne şimdiden katılım gösterecek ve destek verecek olan herkese teşekkür ederek, “Bütün ilçelerdeki vatandaşlarımızı 26 Mart Salı Günü Saat 15.00'da Sürmene Belediyemiz önündeki Sürmene Sanat sokağımızda gerçekleştireceğimiz şenliğe davet ediyoruz” diyerek konuşmasını sonlandırdı. SÜRSİAD Başkanı Hüseyin Azizoğlu ise “Ortaklaşa bu organizasyona destek veriyoruz. Festivalimizde Meşhur Sanatçılarımız Sinan Yılmaz ve Gizem Kara yer alacak .Azioğlu,Festivalimize Yüksek katılım bekliyoruz. Sürmene'mize yakışır bir şölen gerçekleştirmeyi planlıyoruz. Sürmene sanat ve kültür şehri, bunu şölenimizle de göstereceğiz” diye konuştu.

 

Güncelleme Tarihi: 14 Mart 2019, 17:43
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160