banner164

‘Büyü Dükkanı’ düşündürüyor..

Trabzon’un önemli tiyatro gruplarından olan ve oynadığı sıra dışı oyunlarla herkesin beğenisini kazanan Trabzon Şehir Tiyatrosu, bu sezona hazırladığı “Büyü Dükkanı” oyununu sahnelemeye devam ediyor.

‘Büyü Dükkanı’ düşündürüyor..
banner232

Tiyatro severlerin büyük ilgisini çeken oyunda rol alan oyuncuların performansları göz doldururken, kostümleri de büyük ilgi görüyor.
Yeşim Türköz’ün yazdığı, İbrahim Gürsoy’un yönetip sahneye uyarladığı Adnan Akyüz, Ali Akçay, Ali Değermenci, Alp Kaan Kabur, Burcu Dinç Çolak, Dilek Genç, Kader Kara, Mehmet Kuvvet, Oğuzhan Sağır, Okan Erdoğan, Orhan Kemal Yücesan, Selman Uzun, Ümit Şahin ve Zafer Baloğlu’nun oynadığı oyunun müziklerini ise Özgün Arda Nural yapıyor.
Oyunun konusu hayatta istenebilecek her şeyin var olduğu, mucizevi alışverişlerin gerçekleştiği bir mekan olan Büyü Dükkanında usta satıcı ile müşterileri arasında geçen sıkı pazarlıkları ve hayata dair önemli sorgulamaları içeriyor.
Oyun, Hüseyin Kazaz Kültür Merkezi’nde 28-29 Şubat, 26-27 Mart, 10-17 Nisan 2020 tarihleri arasında sahnelenmeye devam edecek.
 

banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner254

banner273