banner164

Biz Bir Aileyiz, Gücümüz Ve Temelimiz Sevgiye Dayanıyor

Haber : Melek Çakır www.trabzonhaber24.com Trabzon Valisi Yücel Yavuz’un eşi Şengül Yavuz , Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezi Müdürlüğüne bağlı Kevser Çocuk Evini ziyaret etti.

Biz Bir Aileyiz, Gücümüz Ve Temelimiz Sevgiye Dayanıyor
banner264

Biz Bir Aileyiz, Gücümüz Ve Temelimiz Sevgiye Dayanıyor

Haber : Melek Çakır  www.trabzonhaber24.com

 Trabzon Valisi Yücel Yavuz’un eşi Şengül Yavuz , Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezi Müdürlüğüne bağlı Kevser Çocuk Evini ziyaret etti.

 Kurum himayesinde bulunan gençlerle sohbet eden Şengül Yavuz, çocuklarla tek tek ilgilenip bir ihtiyaçlarının olup olmadığını sordu.

Devletin her türlü imkânlarından faydalanan çocukların ve gençlerin iyi bir insan olarak yetiştirilmesinin önemine değinen Yavuz, “ Gençlerimizi ve çocuklarımızı bilgili, ahlaklı ve iyi bir insan olarak yetiştirilerek hayata hazırlamalıyız.

Unutmayın ki biz bir aileyiz, gücümüz ve temelimiz sevgiye dayanıyor. Bundan dolayı sizleri çok seviyor ve önemsiyoruz. Kendinizi iyi yetiştirerek vatana, millete hayırlı birer evlat olmanız en büyük temennimizdir” şeklinde konuştu. 

Ziyarette çocuklara kitap hediye eden Şengül Yavuz’a Garnizon Komutanın eşi Funda Akşit, İl Emniyet Müdürünün eşi Şermin Köksal, Vali Yardımcısının eşi Dilek Yazgan ve Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezi Müdürü Mustafa Çatal refakat etti.
Güncelleme Tarihi: 13 Ağustos 2016, 14:19
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner179

banner160

banner233

banner234