banner164

Başkan Üstün Kızı Özge'yi Nişanladı

Haber : Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com Trabzon Sürmene Belediye Başkanı Rahmi Üstün sade bir törenle Kızı Özge'yi Nişanladı .katıldı.

 Başkan Üstün Kızı Özge'yi Nişanladı
banner232

Başkan Üstün Kızı Özge'yi Nişanladı 

Haber : Ömer Altıntaş   www.trabzonhaber24.com  

Trabzon Sürmene Belediye Başkanı Rahmi Üstün Güzeller Güzeli kızı Özge'yi Nişanladı . Başkan Üstün  Kızı Özge'yi  Van'ın tanınmış İşadamlarından Şaban Ölmez'in Oğlu Fırat Ölmez İle Trabzon Cephanelik Restaorantta sade bir törenle nişanladı.  

Nişana Trabzon Ak Parti İl Başkanı Haydar Revi,Sürmene Kaymakamı Oktay Erdoğan,Of Kaymakamı Eyüp Fırat,Göç İdaresi Daire Başkanı Muhammet Selami Yazıcı ,Ortahisar Belediye Başkanı Av.Ahmet Metin Genç,Köprübaşı Belediye Başkanı Ahmet Tekke,Dernekpazarı Belediye Başkanı Dr.Mehmet Aşık,Sürmene Milli Eğitim İlçe Müdürü Halil İbrahim Revi,Sürmene Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Sedef,İstanbul Gaziosmanpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Berber, Belediye Meclis Üyeleri,Üstün ve Ölmez Aileleri ile çok sayıda davetli katıldı. 

Sade bir Törenle Nişanlanan Özge ve Fırat Ölmez Çiftinin Nişan Yüzüklerini Sürmene Kaymakamı Oktay Erdoğan,Of Kaymakamı Eyüp Fırat,Ak Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi birlikte taktı. Genç Nişanlılar daha sonra Tek Tek Masaları gezerek Gelen Misafirlere hoş geldin dedi. Yemekler yendikten sonra Nişan Pastası geldi Nişanlı Çiftler Nişan Pastasını Kılıç ile Kesti.   Nişanda Sürmene Belediye Başkanı Rahmi Üstün ,Sürçaysan Şölen Çay Yönetim Kurlu Üyesi Kardeşi Bayram Üstün,Damatları Göç İdaresi Başkanı Muhammet Selami Yazıcı ve Damadın Babası Şaban Ölmez Davetlileri kapıda karşıladılar . 
Güncelleme Tarihi: 14 Ağustos 2017, 01:24
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner249

banner160

banner254

banner273