banner277

AVRUPA KÖPRÜBAŞILILAR GECESİ ÇOK MUHTEŞEM OLACAK

Haber : Ercüment Aydın Avrupa www.trabzonhaber24.com Avrupa Trabzon Köprübaşılılar Kültür, Sosyal ve Dayanışma Derneği tarafından 12 Mart 2016 - Cumartesi günü beşincisi düzenlenecek „Birlik, Beraberlik ve Dayanışma“ gecesinin tanıtım çalışmaları başladı.

AVRUPA KÖPRÜBAŞILILAR GECESİ ÇOK MUHTEŞEM OLACAK

 AVRUPA KÖPRÜBAŞILILAR GECESİ ÇOK MUHTEŞEM OLACAK 

Haber : Ercüment Aydın  Avrupa  www.trabzonhaber24.com  

Avrupa Trabzon Köprübaşılılar Kültür, Sosyal ve Dayanışma Derneği tarafından 12 Mart 2016 - Cumartesi günü beşincisi düzenlenecek „Birlik, Beraberlik ve Dayanışma“ gecesinin tanıtım çalışmaları başladı. 

Schwelm Eventhalle’de yapılacak „5. Birlik, Beraberlik ve Dayanışma“ gecesinin sanatçıları ve sponsorları kapsayan tanıtım ana afişi ve el ilanı tamamlandı. 

Almanya ve Avrupa’nın her bir köşesine gecenin tanıtımı ve afişlerin dağıtımının yapılacağını söyleyen Avrupa Trabzon Köprübaşılılar Derneği Başkanı Ahmet Anaç, “Gece ile ilgili afiş, el ilanı ve giriş biletleri tasarım ve baskısını yaptırdık, hafta içerisinde dağıtımınına başlayacağız. Ayrıca gecemize Almanya ve Türkiye’den seçkin davetlilerin katılımıyla ilgili çalışmalarımız devam ediyor. Önümüzdeki hafta içerisinde de davetlilerimizi kamuoyu ile paylaşacağız. Her gecemize artan katılım, talebin ve ilginin; birlik, beraberlik ve dayanışma bağının artarak devam edeceğinin bir göstergesi olarak görüyoruz. Ayrıca çocuklara yönelik gece boyunca süpriz etkinliklerimiz olacak. 12 Mart’ta her yıl ki programdan farklı konsepte hemşehrilerimizle doyumsuz bir akşam yaşayacağız. Gecemize katılacak olan tüm hemşehrilerimize ve konuklarımıza şimdiden teşekkür ediyorum” dedi. 

Köprübaşılıların hasret gidereceği bir akşam olacağını söyleyen Başkan Anaç, 12 Mart’ta bütün Köprübaşılıları ve Karadenizlileri beklediklerini dile getirdi.
Güncelleme Tarihi: 15 Şubat 2016, 22:58
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273