AK PARTİ KADIN KOLLARINA KOCAMAN TEŞEKKÜRLER

Haber : Ömer Altıntaş / Melek Çakır www.trabzonhaber24.com Trabzon Ak Parti Kadın Kolları İl Başkanlığının düzenlediği teşekkür yemeğinde Seçimin gizli kahramanları Ak Parti Kadın Kollarına Teşekkür edildi.

AK PARTİ KADIN KOLLARINA KOCAMAN TEŞEKKÜRLER

  AK PARTİ KADIN KOLLARINA TEŞEKKÜR  

Haber : Ömer Altıntaş / Melek Çakır   www.trabzonhaber24.com  

Trabzon Ak Parti Kadın Kolları İl Başkanlığının düzenlediği teşekkür yemeğinde Seçimin gizli kahramanları Ak Parti Kadın Kollarına Teşekkür edildi. Trabzon Alyans kafede düzenlenen öğle yemeğinde Ak Parti Trabzon Kadın Kolları ve İlçe teşkilatlarının katılımı ile gerçekleşen yemeğe Trabzon Ak Parti Milletvekilleri Av.Ayşe Sula Köseoğlu,Av.Salih Cora , Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr.Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu,Ak Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi ve Eşi,Ak Parti Trabzon Milletvekili Adayı Ergin Aydın ve Eşi,Ak Parti Trabzon İl Kadın Kolları Başkanı Bahar Ayvazoğlu ve Eşi,Ortahisar Ak Parti Kadın Kolları İlçe Başkanı Nagihan Ayyıldız ,Ak Parti İlçe Kadın Kolları Başkanları ve yönetim Kurulu üyeleri ile Mahalle Başkanlarının katılımı ile gerçekleşti .

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr.Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu,Milletvekilleri Av.Salih Cora ve Av.Ayşe Sula Köseoğlu salona girerken ayakta alkışlandı . Trabzon İl Kadın Kolalrı Başkanı Bahar Ayvazoğlu,Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr.Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu,Ak Parti İl Başkanı Haydar Revi,Milletvekilleri Av.Salih Cora ve Av.Ayşe Sula Köseoğlu birer konuşma yaparak Yemeğe katılan Teşkilat mensuplarına tek tek teşekkür ettiler . Başarılı İlçe Başkanlarına birer Plaket taktim edilirken Beraber Aile fotoğrafı Çekilmeyi ihmal etmediler 
Güncelleme Tarihi: 23 Kasım 2015, 21:56
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273