banner277

Trabzon Üniversitesi Şalpazarı Meslek Yüksekokulu'na Büyük İlgi

Milyonlarca öğrencinin heyecanla beklediği YKS yerleştirme sonuçları bugün açıklandı. Sonuçların ilan edilmesinin ardından öğrenciler, ÖSYM’nin web sayfasına yoğun ilgi gösterdiler.

Trabzon Üniversitesi Şalpazarı Meslek Yüksekokulu'na Büyük İlgi
banner232

BAŞKAN KURUKIZ MÜJDEYİ VERDİ ''MESLEK YÜKSEK OKULU TAMAMEN DOLDU''

ÖSYM tarafından YKS yerleştirme sonuçlarına ilişkin sayısal bilgiler de yayımlandı. Verilere göre, Trabzon Üniversitesi Şalpazarı Meslek Yüksekokulu’na bu yıl verilen İtfaiye ve Sivil savunma Programcılığı bölümü tamamen  dolduğu görüldü

Şalpazarı Meslek Yüksekokulu) 2020-2021  eğitim ve öğretim yılında öğrencilerini bekliyor.

Yapımına 4 yıl önce başlanan Trabzon Üniversitesi Şalpazarı Meslek Yüksekokulu 2020-2021 Eğitim Öğretim Yılında Eğitim-Öğretim vermeye başlayacağının duyurusunun ardından öğrenciler tarafından tercih edilerek İtfaiye ve Sivil savunma Programcılığı bölümü tamamen doldu.
BAŞKAN KURUKIZ ÖĞRENCİLERİMİZİN TAMAMINA BURS VERECEĞİZ
İlçesine müjde veren Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız ;İlçemizde açılan Trabzon Üniversitesi Şalpazarı Meslek Yüksekokulu ''İtfaiye ve Sivil Savunma''bölümleri yüzde yüz tercih edilmiş olup öğrenci kapasitesinin tamamı dolmuştur.İlçemizdeki Şalpazarı Meslek Yüksekokulumuzu tercih eden tüm öğrencilerimize İş Adamlarımız ve Belediyemiz tarafından Burs verilecektir. Şalpazarı Meslek Yüksekokulumuzu tercih eden tüm öğrenci ve velilerimize teşekkür ediyor ve Hoş geldiniz diyorum.
Kurukız, Şalpazarı Belediyesi olarak öğrencilerimizin başarılarının destekçisi olacağız.İlçemize Hayırlı olsun ;dedi.

banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273