banner164

Çarşıbaşı Keşan ,Balıkçılık ve Kültür Festivali'ne ''Trabzonspor Damgası''

Çarşıbaşı Keşan Balıkçılık ve Kültür Festivali Pazartesi Haber: Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com Çarşıbaşı Belediye Başkanı Mümin Nuhoğlu ve Tertip Komitesi üyeleri 12 Ağustos Pazartesi tarihinde gerçekleştirilecek olan Keşan ,Balıkçılık ve Kültür Festivali’yle ilgili basın mensuplarının huzuruna çıktı. Trabzon Gazeteciler Cemiyetindeki basın toplantısında konuşan Çarşıbaşı Belediye Başkanı Mümin Nuhoğlu '' Trabzonspor'a teşekkür etti. Başkan Nuhoğlu konuşmasında Trabzonspor son Keşanlı Formasından sonra İlçemiz Çarşıbaşının önemi birkez daha gündeme gelmiştir . Nuhoğlu Keşan Çarşıbaşı İlçemizin kendi ürünüdür coğrafi işaretimizi de almışız artık her isteyen ben ürettim diyemeyecek buna bir standart getireceğiz dedi. Çarşıbaşı Belediye Başkanı Mümin Nuhoğlu geçmişte Çarşıbaşı'nda her evde dokuma tezgahları vardı Kenevirden kumaş ipliği yapılır sonra dokunur ve keşan ve diğer türevleri ortaya çıkardı kumaşa boya doğal kök boyalarından yapılırdı. ÇARŞIBAŞI EĞLENCEYE DOYACAK Çarşıbaşı Belediye Başkanı Mümin Nuhoğlu yaptığı açıklamada ise 12 Ağustos Pazartesi günü Çarşıbaşı İlçemizin kuruluş yıldönümü olduğu için Festival tarihi olarak bu tarihi seçtik '' Festivalde yöresel sanatçılarımız ve Finalde Karadenizin Prensi gençlerin sevdiği Trabzonspor taraftarı Ekin Uzunlar sahne alacak dedi. Nuhoğlu Tüm Trabzon Halkını ve Misafirleri 12 Ağustos Pazartesi Kurban Bayramının 2.günü Çarşıbaşı Festivaline bekliyoruz.

Çarşıbaşı Keşan ,Balıkçılık ve Kültür Festivali'ne ''Trabzonspor Damgası''
banner232

Çarşıbaşı Keşan ve Balıkçılık Festivali'ne ''Trabzonspor Damgası''

Haber: Ömer Altıntaş  www.trabzonhaber24.com

  Çarşıbaşı Belediye Başkanı Mümin Nuhoğlu ve Tertip Komitesi üyeleri 12 Ağustos Pazartesi tarihinde gerçekleştirilecek olan Keşan, Balıkçılık ve Kültür Festivali’yle ilgili basın mensuplarının huzuruna çıktı. Trabzon Gazeteciler Cemiyetindeki basın toplantısında konuşan Çarşıbaşı Belediye Başkanı Mümin Nuhoğlu '' Trabzonspor'a teşekkür etti. Başkan Nuhoğlu konuşmasında Trabzonspor son Keşanlı Formasından sonra İlçemiz Çarşıbaşının önemi birkez daha gündeme gelmiştir . Nuhoğlu Keşan Çarşıbaşı İlçemizin kendi ürünüdür coğrafi işaretimizi de almışız artık her isteyen ben ürettim diyemeyecek buna bir standart getireceğiz dedi.  Çarşıbaşı Belediye Başkanı Mümin Nuhoğlu geçmişte Çarşıbaşı'nda her evde dokuma tezgahları vardı Kenevirden kumaş ipliği yapılır sonra dokunur ve keşan ve diğer türevleri ortaya çıkardı kumaşa boya doğal kök boyalarından yapılırdı. 

ÇARŞIBAŞI EĞLENCEYE DOYACAK 
Çarşıbaşı Belediye Başkanı Mümin Nuhoğlu yaptığı açıklamada ise 12 Ağustos Pazartesi günü Çarşıbaşı İlçemizin kuruluş yıldönümü olduğu için Festival tarihi olarak bu tarihi seçtik '' Festivalde yöresel sanatçılarımız ve Finalde Karadeniz'in Prensi gençlerin sevdiği Trabzonspor taraftarı Ekin Uzunlar sahne alacak dedi. Nuhoğlu Tüm Trabzon Halkını ve Misafirleri 12 Ağustos Pazartesi Kurban Bayramının 2.günü Çarşıbaşı Festivaline bekliyoruz. 

Güncelleme Tarihi: 10 Ağustos 2019, 17:36
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273