banner164

Yol-İş Sendika Temsilcisi Gökhan Gedikli’den Sınırdışı Müdehaleye Destek

Türk-İş Trabzon İl Temsilcisi ve Yol-İş Sendikası Trabzon 1 nolu Şube Başkanı Gökhan GEDİKLİ, Suriye'de gerçekleşmesi planlanan barış pınarı operasyonuna ilişkin açıklamalarda bulundu.

Yol-İş Sendika Temsilcisi Gökhan Gedikli’den Sınırdışı Müdehaleye Destek
banner232

Gedikli açıklamasında Orada bir terör örgütü var. Ülke olarak bizim terörle vermiş olduğumuz bir mücadele var. Barış pınarları Suriye'nin her yerinde akacaktır diye ümit ediyorum. Türkiye'nin, hiçbir Ülkenin toprağında gözü yoktur. Terör örgütleriyle topyekün mücadele çerçevesinde Barış Pınarı operasyonunu gerçekleştiriyor. Bu operasyonu da başarıyla kazanacaktır dedi.
Gedikli açıklamasının devamında "Türkiye Abd’nin veya başka ülkelerin tehditlerine boğun eğecek bir ülke değildir. Bütün Dünya Ülkelerinin bunu bilmesi ve ona göre açıklama yapması gerekiyor. Türkiye Cumhuriyeti kendi göbeğini kendi kesecek güç ve kudrettedir. Türk Milleti için Söz konusu vatansa gerisi teferruattır. Operasyonda görev alacak bütün güvenlik güçlerimize Allah güç kuvvet versin yar ve yardımcısı olsun sağ salim evlerine dönmeleri için dua ediyoruz” ifadelerini kullandı.

banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner254

banner273