banner277

Yetmedi ! Papa PKK ya moral için Erbil’e gidiyor.

Terörle mücadele de cumhuriyet tarihinin en başarılı dönemini yaşadığımız tam bitirme aşamasına geldiği zamanda bir moral kampanyası başlatıldığı görüyoruz .

Yetmedi ! Papa  PKK ya moral için Erbil’e gidiyor.

Kalleş terör örgütü artık sayıca 5 binlerden 300 lere kadar düşmüş çözülmeler başlamış gara da yapılan başarılı bir operasyon ve sıranın tam da kandile geldiği anda Papa nın ziyareti hainleri kurtarmayacaktır .

Irak'a yapacağı ziyaret kapsamında Erbil'e gelecek Katoliklerin ruhani lideri Papa Franciscus'un 10 bin Hristiyan ile açık stadyumda  yapacağı toplantı bitme tükenme noktasına gelen PKK PYD ye çare olmayacak , inlerine girip tek tek leş toplamaya devam edeceğiz.
Dünyanın pandemi ile mücadele ettiği dönemde binlerce kişiyi stadyuma toplayacak olan proje  fitnenin ateşidir.
Tarih boyunca bu fitne ateşini ülkemiz üzerine çevirmiş olan adi alçak zihniyet,Terör örgütüne moral motivasyon verecek oyunları kuranlar,
Hain planları ile ülkemizin birlik ve beraberliğini bozmak isteyenlerin hepsi ile mücadelemiz kararlı bir şekilde devam edecektir.
Terör örgütünün arkasında merkezinde göbeğinde Hristiyanların ve Ermenilerin  olduğundan hiç şüphemiz olmadı .Bu bir Haçlı savaşıdır .
"PKK, FETÖ ve DAEŞ örgütlerinin aynı çukurdan  beslenen, aynı amaca hizmet eden birer haçlı örgütüdür.

banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273