banner277

Vali Yücel Yavuz Şehit Ailesini Ziyaret Etti

Haber : Melek Çakır www.trabzonhaber24.com Valimiz Yücel Yavuz, Maçka ilçesi Köprüyanı mahallesi kırsalında terör örgütü mensuplarının hain saldırısı sonucu şehit olan Eren Bülbül’ün ailesine taziye ziyaretinde bulundu.

Vali Yücel Yavuz Şehit Ailesini Ziyaret Etti
banner232
Vali Yücel Yavuz Şehit Ailesini Ziyaret EttiHaber : Melek Çakır  www.trabzonhaber24.com  

Valimiz Yücel Yavuz, Maçka ilçesi Köprüyanı mahallesi kırsalında terör örgütü mensuplarının hain saldırısı sonucu şehit olan Eren Bülbül’ün ailesine taziye ziyaretinde bulundu.
 
Bülbül ailesinin Sukenarı mahallesindeki evine taziye ziyaretine giden Vali Yücel Yavuz burada şehidimizin ailesine terörün sonunun geleceğini söyledi.
 
Maçka’da yaşanan terör saldırısı sonrasında güvenlik güçleri ile halkın birlik beraberlik içerisinde olduğunu belirten Vali Yücel Yavuz "Millet olarak hepbirlikte terörün üstesinden geleceğiz. Terörü sonlandırmak için bütün gücümüzle gayret ediyoruz. Bölücü terör örgütüyle mücadelede, ülkemize yönelik tüm saldırılarda, planlarda birlik ve beraberlik içersinde mücadelemizi sürdürüyoruz. Eren’imiz de devletimiz, milletimiz ve bayrağımız için canını feda etmekten sakınmadı. Şehadet mertebesine erişti. Allah mekanını cennet eylesin. Devlet olarak her zaman yanınızdayız“ dedi.
 
Vali Yavuz şehidimizin adının öğrenim gördüğü Maçka Anadolu İmam Hatip Lisesi'ne verilerek adının yaşatılacağını da ifade etti.
 
Ziyarette Şehidimizin ruhu için Kur'an-ı Kerim okundu, dua edildi.
Güncelleme Tarihi: 15 Ağustos 2017, 12:06
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273