banner164

Vali Ustaoğlu, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi’mizin 105. Yıl Dönümü Dolayısıyla Mesaj Yayımladı

“Aziz vatanımızın bölünmez bütünlüğünü, milletimizin huzur ve güvenliğini korumak uğruna canlarını seve seve feda eden şehitlerimizi, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi’mizin 105. yıl dönümünde, bir kez daha minnet ve şükranla anıyoruz.

Vali Ustaoğlu, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi’mizin 105. Yıl Dönümü Dolayısıyla Mesaj Yayımladı
banner232

Ay yıldızlı al bayrağımızın semalarımızda özgürce dalgalanabilmesi, dini, dili, etnik kökeni fark etmeksizin, milletimizin her bir ferdinin bu topraklarda hür ve kardeşçe yaşayabilmesi için düşünmeden can veren şehitlerimiz, her devirde aynı kararlı duruşla, vatanına ve bağımsızlığına kast edenlere hak ettiği cevabı vermiştir.

Bu topraklardaki hain emellerinden ısrarla vazgeçmeyen, birliğimize, beraberliğimize, kardeşliğimize ve huzurumuza kast edenler unutmamalıdır ki; Allah’ın izniyle, gerektiğinde bizler de şühedanın izinden gitmekten çekinmeyecek, aynı cesaret ve kararlılıkla emanete halel getirmeyecek ve ebediyete kadar istiklâlimize sahip çıkacağız.

Bu düşüncelerle, 100. yılına emin adımlarla yürürken, günden güne artın gücüyle dünyanın söz sahibi devletleri arasında kendine yer edinen ülkemizin kuruluşunda ve bu günlere gelmesinde büyük emek ve fedakarlıkları bulunan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e ve tüm şehitlerimize bir kez daha Yüce Allah’tan rahmet diliyor, şükran ve minnet duygularımı ifade ediyorum." 


İsmail Ustaoğlu
Trabzon Valisi

Güncelleme Tarihi: 17 Mart 2020, 15:16
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner249

banner160

banner254

banner273