banner164

Ünlü Fenomen Reşat Hacıahmetoğlu’nun Acı Günü

Reşat Hacıahmetoğlu’nun babaannesi Gülsüm Hacıahmetoğlu hakkın rahmetine kavuştu.Hacıahmetoğlu, acı haberi sosyal medyada takipçilerine duyurdu. Trabzonlu ünlü sosyal medya fenomeni Reşat Hacıahmetoğlu'nun, videolarında sık sık takıldığı babaannesi vefat etti. Sosyal medyada 625 bin takipçisi bulunan ve çektiği komik videolarla insanları gülümseten Hacıahmetoğlu, babaannesinin ölüm haberini yine sosyal medyada duyurdu. Hacıahmetoğlu, "Aile büyüğümüz çok değerli babaannemiz hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi yarın öğle namazına müteakip aile kabristanlığında toprağa verilecektir” ifadelerine yer verdi. Babaannesiyle çektiği bir çok videosu izlenme rekorları kıran Hacıahemoğlu’nu sevenleri de yalnız bırakmadı. Çok sayıda başsağlığı mesajı yayınlandı.

Ünlü Fenomen Reşat Hacıahmetoğlu’nun Acı Günü
banner232

Ünlü Fenomen Reşat Hacıahmetoğlu’nun Acı Günü 

Reşat Hacıahmetoğlu’nun babaannesi Gülsüm Hacıahmetoğlu hakkın rahmetine kavuştu.Hacıahmetoğlu, acı haberi sosyal medyada takipçilerine duyurdu.

 
Trabzonlu ünlü sosyal medya fenomeni Reşat Hacıahmetoğlu'nun, videolarında sık sık takıldığı babaannesi vefat etti. Sosyal medyada 625 bin takipçisi bulunan ve çektiği komik videolarla insanları gülümseten Hacıahmetoğlu, babaannesinin ölüm haberini yine sosyal medyada duyurdu. Hacıahmetoğlu, "Aile büyüğümüz çok değerli babaannemiz hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi yarın öğle namazına müteakip aile kabristanlığında toprağa verilecektir” ifadelerine yer verdi. 
Babaannesiyle çektiği bir çok videosu izlenme rekorları kıran Hacıahemoğlu’nu sevenleri de yalnız bırakmadı. Çok sayıda başsağlığı mesajı yayınlandı.

banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273