banner164

TÜRSAB Başkanı Firüz Bağlıkaya Trabzon’da

Haber;Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com Doğu karadeniz’de Bir dizi ziyaret ve programa katılan TÜRSAB Başkanı Firüz Bağlıkaya ,Trabzon’daki TÜRSAB Üyesi şirket Sahibi ve Yöneticileri ilede bir araya geldi. Başkan Bağlıkaya ziyaretinde Trabzon Ahi Evren Göğüs Kalp Damar Cerrahisi Eğitim Araştırma Hastanesi’ni ziyaret etti.

TÜRSAB Başkanı Firüz Bağlıkaya Trabzon’da
banner232

Bağlıkaya beraberinde Sağlık Turizmi Derneği Mustafa Yılmaz ile Hastane Başhekimi Prof.Dr.İsmet Durmuş’u makamında ziyaret etti.Başkan Bağlıkaya ve Yılmaz daha sonra Hastanede yatmakta olan Şolt Turizmin sahibi Fatoş Şolt’u hasta yarağında ziyaret ederek şifa dilediler. TÜRSAB Başkanı Bağlıkaya Trabzon ziyareti sonrası şu açıklamayı yaptı . 
FİRÜZ BAĞLIKAYA 
Manzarasıyla bir tabloyu andıran Ayder Yaylası, Kaçkar Dağları ve her mevsim yemyeşil tabiatıyla gün geçtikçe ziyaretçi sayısını artıran Rize’de meslektaşlarımızla buluşmanın mutluluğunu yaşadık. Artvin’de faaliyet gösteren seyahat acentalarımızın da bizlerle birlikte olduğu toplantımızda bugüne kadar hayata geçirdiğimiz değişimleri ve ilerleyen süreçte planladığımız projelerimizi anlattık. Doğu Karadeniz BTK Başkanımız Volkan Kantarcı ve Rize Alan Temsilcimiz Muhammet Aksu’nun koordinasyonunda bizlerle beraber olan ve kıymetli desteğini eksik etmeyen tüm meslektaşlarıma teşekkürlerimi iletiyorum.

Değişim Devam Ediyor.

banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner254

banner273