Türkiye'nin Yüreğini Yaktın Eren

Haber: Ömer Altıntaş / Muzaffer Beşinci www.trabzonhaber24.com PKK'lı Terör örgütü mensupları tarafından dün bir astsubay ile birlikte Trabzon’un Maçka ilçesi kırsalında şehit edilen 16 yaşındaki Eren Bülbül bugün Maçka ilçesinde son yolculuğuna uğurlandı.

Türkiye'nin Yüreğini Yaktın Eren
banner232
 Türkiye'nin Yüreğini Yaktın Eren 

Haber: Ömer Altıntaş / Muzaffer Beşinci   www.trabzonhaber24.com

 PKK'lı Terör örgütü mensupları tarafından dün bir astsubay ile birlikte Trabzon’un Maçka ilçesi kırsalında şehit edilen 16 yaşındaki Eren Bülbül bugün Maçka ilçesinde son yolculuğuna uğurlandı.  

 Maçka Merkez Camisi'nde ikindi namazına Müteakip kılınan cenaze namazına İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Trabzon Valisi Yücel Yavuz, Büyükşehir Belediye Başkanı Dr.Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, milletvekilleri Dr.Adnan Günnar,Av.Ayşe Sula Köseoğlu,CHP Trabzon Milletvekili Av.Haluk Pekşen,Trabzonspor As Başkanı Dr.Ahmet Çubukçu,Teknik Direktör Ersun Yanal,Kaptan Onur Kıvrak ve diğer Futbolcular, Düzköy Belediye Başkanı Abidin Çelik, MHP Trabzon İl Başkanı Nihat Birinci, Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız ,Trabzon Ülkü Ocakları İl Başkanı Mihrab Altınışık, Maçka Belediye Başkanı Koray koçhan,Ortahisar Belediye Başkanı Av.Ahmet Metin Genç,Sürmene Belediye Başkanı Rahmi Üstün,Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi,Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu,Akçaabat Belediye Başkanı şefik Türkmen,Yomra Belediye Başkanı İbrahim Sağıroğlu,Arsin Belediye Başkanı Dr.Erdem Şen, ailesi, arkadaşları ile binlerce kişi katıldı. Cenaze namazı öncesinde İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve ardından Trabzonspor Asbaşkanı Ahmet Çubukçu, Teknik Direktör Ersun Yanal ve takım kaptanı Onur Recep Kıvrak da Eren’in ağabeylerine ve yakınlarına taziyelerde bulundu. Eren Bülbül’ün Türk bayrağına sarılı tabutu kılınan cenaze namazının ardından omuzlarda taşınarak cenaze nakil aracına kondu. Cenaze toprağa verilmek üzere buradan Köprüyanı mahallesine gönderildi. Türkiye Eren'i konuştu Türkiye Eren’i önce Maçka ilçesinden gelen şehit haberi ile ardından da sosyal paylaşım sayfasında şehit olmadan 2 ay önce yaptığı ‘Biride çıkıp demiyor ki Eren iyi ki varsın’ mesajı ile tanıdı. Farkına varmadan bir anlık kırgınlığı ile yazdığı bu mesajı ile Türkiye’de gündem olan Maçkalı Eren Bülbül’ün bu sözü bugün Türkiye’de en çok konuşulan konu oldu. ‘Biride çıkıp demiyor ki Eren iyi ki varsın’ sözü gazetelerin manşetlerini, televizyonların ekranlarını ve sosyal medya kullanıcılarının da sayfalarını süsledi. Bügün Dünya Eren'i Konuştu Eren İyiki Vardın Ruhun Şadolusun .

Güncelleme Tarihi: 12 Ağustos 2017, 19:25
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273