banner277

TÜRKİYE GOLF FEDERASYONU BAŞKANI AĞAOĞLU SAĞIROĞLU'NU ZİYARET ETTİ

Haber : Ömer Altıntaş / Melek Çakır www.trabzonhaber24.com Türkiye Golf Federasyonu Başkanı Ahmet Ağaoğlu, TFF eski yönetim kurulu üyesi Süleyman Atal, Trabzonspor eski yöneticileri Hayrettin Hacısalihoğlu, Ömer Sağıroğlu ve İdmanocağı Spor Kulübü Başkanı Mehmet Öz Yomra Belediye Başkanı İbrahim Sağıroğlu'nu makamında ziyaret ettiler.

TÜRKİYE GOLF FEDERASYONU BAŞKANI AĞAOĞLU SAĞIROĞLU'NU ZİYARET ETTİ

 TÜRKİYE GOLF FEDERASYONU BAŞKANI AĞAOĞLU SAĞIROĞLU'NU ZİYARET ETTİ

Haber : Ömer Altıntaş  / Melek Çakır  www.trabzonhaber24.com

 Türkiye Golf Federasyonu Başkanı Ahmet Ağaoğlu, TFF eski yönetim kurulu üyesi Süleyman Atal, Trabzonspor eski yöneticileri Hayrettin Hacısalihoğlu, Ömer Sağıroğlu ve İdmanocağı Spor Kulübü Başkanı Mehmet Öz Yomra Belediye Başkanı İbrahim Sağıroğlu'nu makamında ziyaret ettiler. 

AHMET AĞAOĞLU YOMRA'YA GOLF İDMAN SAHASI YAPIYOR


Türkiye Golf Federasyonu Başkanı Ahmet Ağaoğlu Yomra’ya golf idman sahası yatırımı yapacaklarını söyledi
Türkiye Golf Federasyonu Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Yomra Belediye Başkanı İbrahim Sağıroğlu’nu makamında ziyaret etti. Ziyarete Türkiye Golf Federasyonu Başkanı Ahmet Ağaoğlu, TFF eski yönetim kurulu üyesi Süleyman Atal, Trabzonspor eski yöneticileri Hayrettin Hacısalihoğlu, Ömer Sağıroğlu ve İdmanocağı Spor Kulübü Başkanı Mehmet Öz de katıldı. Ziyarette bir konuşma yapan Federasyon Başkanı Ahmet Ağaoğlu, federasyon olarak Trabzon’a yatırım yapmak istediklerini belirterek, “Golf kültürünü ülkemize yaymak için memleketimize yatırım yapmak istiyoruz. Bu bağlamda Yomra Belediye Başkanımız İbrahim Sağıroğlu ile bir görüşme yaparak golf tesisi yapmak için yer temin etmelerini istedik. Kendileri de sağ olsun bütün projelere açık. Yatırım yapılması için yer temininde bulacağını söyledi. Teknik ekibimizi birkaç ay içerisinde Yomra’ya göndererek incelemelerde bulunacağız. İnşallah en kısa zamanda tesisimizi yaparak, uluslararası turnuvaları Trabzon’da düzenleyeceğiz” dedi. Yomra Belediye Başkanı İbrahim Sağıroğlu ise, Ağaoğlu’nun ziyaretinden memnunluk duyduğunu ifade ederek, “Yeter ki ilçemize yatırım gelsin. Biz üzerimize düşeni yaparız. Çok önemli bir yatırım. Yomrasporumuzun idmanlarını gerçekleştirdiği suni çim sahada golf idman sahası yapılacak. Golf sahası için de bir kaç projemiz var. Hayata geçirmek istiyoruz. Bu da birkaç gün içerisinde belli olacak” diye konuştu.     


Güncelleme Tarihi: 24 Aralık 2015, 09:08
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273