banner277

TÜRKİYE BU YİĞİT BÜROKRATLARI KONUŞUYOR

Haber : Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com Trabzon Maçka Eski Kaymakamlarından Alper Balcı PKK terörünü önlemek için gönüllü gittiği Şırnak’ta Rizeli Kaymakam Kadir Güntepe ile buluştu.

TÜRKİYE BU YİĞİT BÜROKRATLARI KONUŞUYOR

 TÜRKİYE BU YİĞİT BÜROKRATLARI KONUŞUYOR

Haber : Ömer Altıntaş  www.trabzonhaber24.com 

Trabzon Maçka Eski  Kaymakamlarından Alper Balcı PKK terörünü önlemek için gönüllü gittiği Şırnak’ta Rizeli Kaymakam Kadir Güntepe ile buluştu.

En son turizm bölgesi Ürgüp Kaymakamı iken her gün gelen şehit haberlerine tahammül edemeyerek İçişleri Bakanlığına terör bölgesine gönüllü gitmek istiyorum diye istekte bulunan Alper Balcı geçici görevle Şırnak Valiliği emrine atanmıştı.
Eşini ve çocuklarını Ürgüp’te bırakarak Şırnak Valiliği emrine göreve koşan Kaymakam Alper Balcı sosyal medyada yayınlanan haberde Rizeli Beytüşşebap Kaymakamı Kadir Güntepe ile buluştuğu yazıldı.

 Şırnakta hayatın normale dönmesi için çalışmalarına devam ettiklerini telefonla söyleyen Alper Balcı’burada hayat normale dönmeli. Hepsi bizim insanımız. Bölücü eşkıyaya boyun eğmek istemeyen insanımız devlet imkânlarını yanlarında bulmanın sevincini bizimle paylaşıyor.
Yurdumuz bölünemeyecek kadar çok büyük çok sağlam bir devlete sahiptir. Kimsenin şüphesi olmasın bu sıkıntıların üstesinden geleceğiz’ dedi
Güncelleme Tarihi: 22 Ocak 2016, 00:14
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273