banner164

Türk Yıldızlarının Of'taki Gösterisi Nefesleri Kesti

Türk Yıldızları bugün Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Hasan Küçükakyüz’ün memleketi olan Of ilçesinde bir gösteri gerçekleştirirken gösteriyi yüzlerce kişi büyük bir heyecanla takip etti.

Türk Yıldızlarının Of'taki Gösterisi Nefesleri Kesti
banner232

Türk Yıldızlarının Of'taki Gösterisi Nefesleri Kesti 

Türk Yıldızları bugün Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Hasan Küçükakyüz’ün memleketi olan Of ilçesinde bir gösteri gerçekleştirirken gösteriyi yüzlerce kişi büyük bir heyecanla takip etti. Havada akrobasi hareketleri yapan Türk Yıldızlarının gösterisi adeta nefesleri keserken vatandaşlar böyle bir gösteriyi izlemekten son derece memnun olduklarını söylediler.
Of'taki Gösteriyi Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu,Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Yardımcısı Atilla Ataman,Trabzon İl Jandarma Komutanı Kidemli Albay Halil Şen  ,Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu,Of Kaymakamı Eyüp Fırat ,Daire Amirleri .Mahalle Muhtarları .Belediye Meclis Üyeleri ve yüzlerce vatandaş izledi. 

TÜRK YILDIZLARI PAZAR GÜNÜ ORTAHİSAR'DA 

  Türk Yıldızları, Trabzon Büyükşehir Belediyesi, Ortahisar Belediyesi ve Trabzon Valiliğinin birlikte organize ettiği gösteri uçuşunu 7 Temmuz Pazar günü Ortahisar ilçesinde gerçekleştirecek. Toklu Mahallesi ile Ayasofya sahili güzergahında yapılacak gösteri uçuşu saat 14.30'da başlayacak. Gösteri uçuşu öncesinde sahilde mini konser etkinliği düzenlenecek. 

banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273