banner164

Trabzon’un Çarşıbaşı belediye başkanı ve personel karantinaya alındı.

Trabzon’un Çarşıbaşı ilçesinde Başkan Mümin Nuhoğlu'nun şoförüne yapılan Koronavirüs testleri pozitif çıktı.

Trabzon’un Çarşıbaşı belediye başkanı ve personel karantinaya alındı.
banner232

Yaşanan bu gelişme sonrası tüm belediye personeli evlerinde 14 gün izole edilecek.

Belediyeden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

BAŞKAN'IN ŞOFÖRÜ POZİTİF 
 
Korana Virüse Karşı Alınan Önlemler Kapsamında Belediyemiz de Dejenfeksiyon Çalışmaları İlk günden İtibaren Yapılmış Olup Gerekli Tedbirler Alınmıştır. Belediyemiz Bu Süre Zarfında Nöbet Sistemine Geçerek Her Birimimizde Nöbetçi Personel Bırakılarak Hizmet Vermeye Devam Edilmiştir.
Bugün Belediyemiz Personellerinden Nevzat KOTBAŞ'a Yapılan Test Sonucu Pozitif Çıkmış Olup Kendisinin Genç, Dinamik Ve Genel Olarak Sağlık Durumunun İyi Olduğunu Sizlere Bildirmek İsteriz. Personelimize Acil Şifalar Diliyor Yakın Zamanda Aramıza Dönmesini Temenni Ediyoruz.

BAŞKAN NUHOĞLU ÖNLEM AMAÇLI KARANTİNA UYGULUYORUZ  

Bu Hususta Belediye Başkanı Mümin NUHOĞLU' Sağlık Durumunun İyi Olduğunu ,Belediye Personellerimizi Tedbir Amaçlı Evlerine Gönderilerek 14 Gün izole Edileceğiz Belediyenin telefonlarını yönlendirdik 1 kişi Belediyede nöbetçi kaldı .

''Sosyal izolasyonla, evde kalarak, birbirimize dayanarak, yardımlaşma kanallarını aktifleştirerek, karamsarlığı kovarak virüs karanlığını bertaraf edeceğiz.. Zamanı geldiğinde hayat normalleşecek birbirimizle kucaklaşacağız.. Dayan milletim, geceyi gördük, güneşi de göreceğiz..''dedi. Başkan Nuhoğlu olayın gerçekleştiği zaman kendisinin yayla yollarını açmakla meşgul olduğunu olayı öğrenince ilk işinin personelini yakın takibe almak olduğunu ifade etti.Nuhoğlu Nevzat Kotbaş bunlarıda atlatacak en kısa zamanda aramızda olacak Baharı beraber karşılayacağız . 

Güncelleme Tarihi: 28 Mart 2020, 00:04
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner249

banner160

banner254

banner273