banner164

TESOB Genel Sekreterler Eğitim toplantısı Ordu’da yapıldı

Haber : Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com Trabzon Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (TESOB) 2017 yılı 1. Genel Sekreterler Eğitim Toplantısı hafta sonu Ordu’da gerçekleştirildi.

TESOB Genel Sekreterler Eğitim toplantısı Ordu’da yapıldı
banner264

 TESOB Genel Sekreterler Eğitim toplantısı Ordu’da yapıldı

Haber : Ömer Altıntaş  www.trabzonhaber24.com


Trabzon Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (TESOB) 2017 yılı 1. Genel Sekreterler Eğitim Toplantısı hafta sonu Ordu’da gerçekleştirildi.

Ordu Grand TESK Otel’deki toplantı, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından TESOB Genel Sekreteri Ömer Kayıkçıoğlu’nun açılış konuşmasıyla başladı. Sicil, eğitim ve denetleme birimlerinin kendi alanlarıyla ilgili esnaf ve sanatkârlar odaları genel sekreterlerine bilgi vermesinin ardından, çeşitli konularda görüş alışverişinde bulunuldu. Toplantının son bölümünde ise Liderlik, Başarı ve Motivasyon Koçu Yaşar Ateşsoy tarafından katılımcılara kurumsal iletişim, stres yönetimi gibi konuları içeren bir sunum yapıldı.

TESOB Genel Sekreteri Ömer Kayıkçıoğlu, verimli bir toplantı süreci geçirdiklerini belirterek, “TESOB’a bağlı odaların genel sekreterleriyle işleyişte yaşanan sorunlar ve çözümleri üzerine görüş alışverişinde bulunduk” dedi.

Etkinliğin ikinci gününde esnaf ve sanatkâr odaları genel sekreterleri Ordu’da Boztepe ve Yason Burun gibi tarihi ve turistik yerlere gerçekleştirilen gezilere katıldı.
Güncelleme Tarihi: 31 Temmuz 2017, 15:48
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner179

banner160

banner233

banner234