banner277

TBMM Başkanı İsmail Kahraman Kurban Vekaletini Kızılay'a Verdi

Haber : Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com Kızılay Genel Başkanı Dr.Kerem Kınık beraberinde Genç Kızılay Koordinasyon Kurulu ile TBMM Başkanı İsmail Kahraman'ı TBMM'de Ziyaret etti.

TBMM Başkanı İsmail Kahraman Kurban Vekaletini Kızılay'a Verdi
banner232
TBMM Başkanı İsmail Kahraman Kurban Vekaletini Kızılay'a Verdi 
Haber : Ömer Altıntaş - www.trabzonhaber24.com Kızılay Genel Başkanı Dr.Kerem Kınık ve Yönetim Kurulu Üyeleri TBMM Başkanı İsmail Kahraman'ı TBMM'de ziyaret etti. Kızılay Genel Başkanı Dr. Kerem Kınık beraberinde Kızılay Yönetim Kurulu üyeleri, Genç Kızılay Başkanı Emre Koç ve Genç Kızılay Yönetim Kurulu Üyeleri Muharrem Altıntaş, Ömer Faruk Çalışkan, Ayşe Sibel Yılmaz, Ömer Faruk Fatsa, Emre Karaman, Caner Erdener olduğu halde gittikleri TBMM'de, TBMM Başkanı İsmail Kahraman'dan Kurban Vekaletini aldılar.

TBMM Başkanı İsmail Kahraman ziyaret sırasında Kızılay Başkanı Dr.Kerem Kınık ve Genç Kızılay Yönetim Kurulu Üyeleri ile bir süre görüştü. TBMM Başkanı İsmail Kahraman Kurban Vekaletini Kızılay'a vererek Kızılay'ın 'Kurban bereketi yıl boyu sürsün' sloganıyla çıktığı bu yolda Dr. Kerem Kınık ve ekibine iyilik yolunda açık desteğini vermiş oldu.

Ayrıca Kızılay Başkanı Dr. Kerem Kınık, Kızılay Kurban Vekaleti Yurtiçi 735 TL, Yurtdışı için ise 500 TL olarak belirlendiğini ifade etti. 

Kızılay Genel Başkanı Dr.kerem Kınık TBMM ziyareti sonrası twitter'dan şu açıklamayı yaptı;   

'Dr Kerem Kınık  ✔ @drkerem
Meclis Başkanımız Sayın İsmail Kahraman Kurban vekâletini Kızılay'a verdi, Genç Kızılay ekibimiz ile de sohbet etti.'
Güncelleme Tarihi: 12 Ağustos 2017, 00:43
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273