banner277

TACİZCİ GÜVENLİK GÖREVLİSİ TUTUKLANDI

Haber : Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com Trabzon’da bir kız çocuğuna taciz eden güvenlik görevlisi, ailenin emniyete şikayeti üzerine tutuklandı.

TACİZCİ GÜVENLİK GÖREVLİSİ TUTUKLANDI

 TACİZCİ GÜVENLİK GÖREVLİSİ TUTUKLANDI 

Haber : Ömer Altıntaş  www.trabzonhaber24.com 

Trabzon’da bir kız çocuğuna taciz eden güvenlik görevlisi, ailenin emniyete şikayeti üzerine tutuklandı.

Geçtiğimiz gün, yaz tatili olması sebebi ile Ayasofya Mahallesinde bulunan Ali Kemal Aktürk İlköğretim Okulu bahçesinde bisiklet sürmeye giden kız çocuğu M.B.Ç. (13) okulun güvenlik görevlisi Mustafa Sarı tarafından okul binasına çağrılarak taciz edildi. Aynı okulda 7. sınıf öğrencisi olan M.B.Ç (13) durumu ailesine anlatmasının ardından anne Havva Kan Emniyete giderek güvenlik görevlisinden şikayetçi oldu.

Hakkında soruşturma başlatılan güvenlik görevlisi Mustafa Sarı’nın tutuklandığı öğrenildi.

Olayın yaşanmasının ardından tarafımıza ulaşarak olayın kapatılmaya çalışıldığını öne süren aile okul müdürünün kendilerine ulaşarak olayı basına yansıtmadan anlaşmalı bir şekilde kapatmak istediklerini söylediğini iddia etti.

İddiaların tarafı olan Okul Müdürü ve  bağlı bulunduğu Milli Eğitim Müdürü Hızır Aktaş’tan bir açıklama bekliyoruz.  Okulda yaşanan bu güvenlik zafiyeti ve iddialara göre olayı kapatılmaya çalışılması hakkında yetkileri göreve çağırıyoruz.
Güncelleme Tarihi: 11 Ağustos 2015, 00:56
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273