banner277

Sürmene Hasan Tahsin Kırali Proje okuluna Hayran Kaldı

Ak Parti Trabzon Milletvekili Bahar Ayvazoğlu Sürmene’de yapımı devam etmekte olan yatırımları yerinde inceledi. Ayvazoğlu Sürmene Belediye Başkanı Rahmi Üstün ve Sürmene Kaymakamı Ahmet Gazi Kaya ile Sürmene’yi masaya yatırdı.

Sürmene Hasan Tahsin Kırali Proje okuluna Hayran Kaldı
banner232

Ak Parti Trabzon Milletvekili Bahar Ayvazoğlu ,Sürmene kaymakamı Ahmet Gazi Kaya , Belediye Başkanı Rahmi Üstün ,Ak Parti İlçe başkanı Hüseyin Azizoğlu ,Ak Parti İl yönetim kurulu üyesi Özdemir Aydın , Şenay Üçüncü ve ilçe teşkilatı İle birlikte yapım çalışmaları devam eden proje okulu olmasında büyük emeği olduğu Hasan Tahsin  Kırali Proje okulunda yerinde incelemelerde bulundu. 
Ayvazoğlu ;Milli Eğitim Bakanlığımızın uhdesinde yenileme ve yeniden yapım aşamasındaki okullarımızın ödenekleri konusunda en az eğitim öğretim faaliyetlerinin devamı kadar titizlikle ilgilenmesi  ve başlayan projeleri kısa sürede tamamlaması memnuniyet verici .

Ayvazoğlu ;Sürmene Belediye Başkanımız Rahmi Üstün’ü makamında ziyaretimizde ilçemizde devam eden proje ve yatırımların durumu ile ilgili bilgi aldık 


Bakanlıklar uhdesinde takip edilecek ve sonlandırılması beklenen projelerin konu edildiği ziyaretimizde nazik evsahipliği için başkanımıza ve tüm belediye çalışanlarına teşekkür ederim .

Güncelleme Tarihi: 13 Ağustos 2020, 17:53
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273