Riyad-Trabzon İlk Uçuşu Gerçekleşti

Haber: Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com Gün içinde Trabzon Valisi Yücel Yavuz tarafından basına haber servis edilen Riyad-Trabzon Uçuşları bu gece itibari ile başladı.

Riyad-Trabzon İlk Uçuşu Gerçekleşti
banner232

Riyad-Trabzon İlk Uçuşu Gerçekleşti 

Haber: Ömer Altıntaş  www.trabzonhaber24.com  Gün içinde Trabzon Valisi Yücel Yavuz tarafından basına haber servis edilen Riyad-Trabzon Uçuşları bu gece itibari ile başladı. Riyad'dan kalkan Uçaklar Trabzon'a başarılı bir şekilde indi. Trabzon Havalimanına iniş yapan Flynas Suudi Hava yollarına ait uçak törenle alana indi. Trabzon Turizm İl Müdürü Al Ayvazoğlu'nun karşıladığı uçaktaki yolcular,Mürettebat ve Pilotlar Çiçeklerle karşılandı. Haftada iki seferle yıl boyu devam edecek olan Flynas Hava yolları  Riyad-Trabzon Seferleri Trabzon Turizmine büyük destek olacak.  Flynas Hava yollarına ait  uçağın  Riyad-Trabzon Seferleri  sonrası Trabzon İl Turizm müdürü şu kısa açıklamayı yaptı. 
TRABZON TURİZM İL MÜDÜRÜ; ALİ AYVAZOĞLU, 

Flynas Suudi Hava yolları RİYAD - TRABZON direkt tarifeli seferlerine bugün itibari ile başlamış bulunmaktadır. Haftada iki seferle yıl boyu devam edecek olan Flynas Hava yolları Karadeniz’in incisi Turizmin Merkezi TRABZON’A HOŞ GELDİ
.
..

banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273