banner164

Rahmi üstün,İnsan Odaklı İstihdam Artırıcı Projeleri ile Gündem Oldu

Haber: Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com Cumhur İttifakı Ak Parti Sürmene Belediye Başkan Adayı Rahmi Üstün,Sürmene'nin önünü açacak Vizyon Projelerini bu akşam Kaçkar Tv Ekranlarında halka açıkladı.

Rahmi üstün,İnsan Odaklı İstihdam Artırıcı Projeleri ile Gündem Oldu
banner232

Rahmi üstün, İnsan Odaklı İstihdam Artırıcı Projeleri ile Gündem Oldu 
  Haber: Ömer Altıntaş  www.trabzonhaber24.com  Cumhur İttifakı Ak Parti Sürmene Belediye Başkan Adayı Rahmi Üstün,Sürmene'nin önünü açacak Vizyon Projelerini bu akşam Kaçkar Tv Ekranlarında halka açıkladı. Üstün Çıraklık döneminin bittiğini şimdi Ustalık döneminin başladığını ifade etti. 

 BAŞKAN ÜSTÜN'DEN SÜRMENE'Yİ UÇURACAK VİZYON PROJELER                                                                                                                                                                                                          Cumhur İttifakı Ak Parti Sürmene Belediye Başkan Adayı Rahmi Üstün,Sürmene'nin önünü açacak Vizyon Projelerini bu akşam Kaçkar Tv Ekranlarında Recep Güngör'ün hazırlayıp sunduğu programda halka açıkladı. Cumhur İttifakı Ak Parti Sürmene Belediye Başkan Adayı Rahmi Üstün, Eğitim ve Turizm odaklı İstihdamı artırıcı projeleri ile gündeme damga vurdu. Başkan Üstün,Marka Şehir Sürmene Çekim Merkezi olmaya devam edecek,Sürmene Ekonomik özgürlüğüne kavuşacak olduğu projelerimizden bazıları şunlar.  Projenin Sürmene'de yeni istihdam alanları yaratacağını ve turizmde Sürmene'yi rakiplerinin önüne geçireceğini ifade eden Sürmene Belediye Başkanı Cumhur İttifakı Ak Parti Belediye Başkan Adayı Rahmi Üstün, hayata geçireceğimiz projelerimizle İlçemizde çok eksikliği hissedilen turizm aktiviteleriyle ilgili çok önemli bir alternatif olacak. 

İŞTE SÜRMENE'Yİ ŞAHA KALDIRACAK O MÜTHİŞ PROJELER
 Büyük ölçekli projemiz yeni istihdam alanları oluşturarak Zarha Dağı yaşam merkezi ve Extrem Park,Sürmene Sahil Düzenlemesi,Plaj ve Sosyal Tesis,Bisiklet Yolu,Akıllı Bisiklet Durağı,Millet Parkı,Manahoz Deresi Reaksiyonu,Yeniay ve Balıklı Balıkçı Barınakları yenileme,Kent Müzesi,TV ve Sinema Sektörü İçin Çekim Merkezi,Muhtarlık İrtibat Bürosu,Ak Masa,Engelli Şarj İstasyonları,Taka Turu,Şemsiyeli Sokak Projesi,Bir Fikrim var Watsap Hattı ,Öğrenci Yurtları,Piknik Alanları,Tarım ve Hayvancılığa destek,Cenaze Defin Hizmetleri, Sanayi Bölgesini Büyütme ,Çöp Ayrıştırma Çevreci Şehir Sürmene,Sürmene Kent Müzesi,Mahalle Parkları,Yaşlılara Hizmet,Kodlama Merkezi,Kadın eli pazarı,Yöresel ürün satış yerleri,Şampiyon Sürmenespor,daha yeşil Sürmene,Doğalgaz 2.Etap Çalışması ,Yeni evlenecek çiftlere destek,Cephe yenileme ,Gözde Sürmene Mimarisi uygulaması,Turizm Köyü,Yayla Kent,Sürmene Taka Restorant,Seyir Terası,Yeni Hastane,Eğitim Yuvalarının Yenilenmesi,Yeni Çaykur Binası,Yeni Emniyet Binası,Yeni Orman İşletme Binası,Yeni Belediye ve Hükümet Konağı Binası,700 Araçlık Oto park,Sürmene'ye Fakülte ve Yurtlarla birlikte yeni bir yerleşke,Şehir Meydanı ve Sürmene'de kentsel dönüşümü ,turistlerimizin farklı turizm aktiviteleriyle ilgili pek çok ihtiyacını karşılayacak. Böylece son zamanlarda il ve İlçelere kayan turist akışını tekrar şehrimize yönlendireceğiz. Onlarla rekabet edebilmek ve hatta onların önüne geçebilmek için bir fırsat olacak. " dedi.

SÜRMENE PİDESİ VE BIÇAĞI HAK ETTİĞİ İLGİYİ GÖRECEK   

Üstün,Başkanlığımız döneminde Sürmene Pidesi ve Sürmene Bıçağının Coğrafi İşaretini zorda olsa almayı başardık. Sürmene Pidesi ve Bıçağı bizim dönemimizde hak ettiği yeri bulmuştur ,bulmaya devam edecektir. Üstün, ayrıca Sürmene el sanatlarına,Sürmene Pidesine ve Sürmene Bıçağına gerekli tanıtım desteği sağlanarak Ülke içinde ve Dış ülke ölçeğinde bilinirliğini ve pazar payını artırarak bu alanda İstihdamı kat kat yukarılara çıkartacağız .

RAHMİ ÜSTÜN'DEN 6 YIL ÖNCE BÖYLE ÖZÜR DİLEMİŞLERDİ 

İlk Belediye Başkanlığı için Aday olduğu dönemde Rakipleri tarafından kendi arsası için Mahkemelik olan Sürmene Belediye Başkanı Rahmi Üstün,Sürmene Belediye Başkanlığını kazandıktan sonra ilk işi Arazi anlaşmazlığı olduğu Kişilerle anlaşmak ve petrole Ruhsat vermek oldu. Başkan Üstün ile araları bozukken Üstün'ün lehine afiş asıp Başkan Rahmi Üstün İzin Verirse Petrolü açaçacğız diye afiş asan petrol istasyonu sahipleri anlaşmasından sonra ise Sürmene Belediye Başkanı Rahmi Üstün'den Özür Dileyen Afileri asarak 15 gün süre ile Petrol Ofisinin önünde durmasını sağlamışlardı. Aradan 5 Yıllık bir zaman geçmesine rağmen bazı kişilerin sosyal medyada bu afişleri ısıtıp ısıtıp yayınlaması bardağı taşıran son damla oldu. Başkan Rahmi Üstün Konuyu tüm çıplaklığı ile Kaçkar Tv'de canlı yayında anlattı ve Kendisinden Özür dilenen o Afişi yayınlattı. 

Güncelleme Tarihi: 25 Mart 2019, 00:44
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273