banner277

POLİSİ ŞEHİT EDEN KATİL İÇİN BİR İDDİA'DA İNGİLİZ POLİSİNDEN

Trabzonlu Şehit Polisi Bomba ile patlatan Katil için bir İddiada İngiliz Polisinden geldi.

POLİSİ ŞEHİT EDEN KATİL İÇİN BİR İDDİA'DA İNGİLİZ POLİSİNDEN
POLİSİ ŞEHİT EDEN KATİL İÇİN BİR İDDİA'DA İNGİLİZ POLİSİNDEN 

 İngiliz Daily Mail gazetesi aralık ayında Sultanahmet'te intihar saldırısı düzenleyerek Trabzonlu polis Kenan Kumaş'ı şehit eden 18 yaşındaki Diana Ramazaova'nın Norveç asıllı IŞİD'li cihatçı eşi Abu Aluevitsj Edelbijev ile Türkiye'den Suriye'ye geçerek IŞİD savaşçılarına katıldıklarını ve Edelbijev'in bir süre sonra Suriye'de öldürüldüğünü aktardı. Gazete ayrıca, Ramazaova 'nın 26 Aralık'ta sınırdan yeniden Türkiye'ye geçtiği ve 11 gün İstanbul'daki bir otelde konakladığını öne sürdü.


Daily Mail bugünkü haberinde de Paris'teki süpermarkete baskın düzenleyen Amed Coulibaly'nin imam nikahlı eşi 26 yaşındaki Hayat Boumeddiene'nin 2 Ocak'ta Madrid'den Sabiha Gökçen Havaalanı'na gelerek, İstanbul'daki yine aynı otelde 2 gece konakladığını yazdı. Kaldığı otelin odalarından fotoğrafların yayınlandığı haberinde, Boumeddiene'nin odasının duvarında asılan Eyfel Kulesi resminin de bulunduğuna dikkat çekti.

Gazete, istihbarat servislerinin arama listesinde olan 32 yaşındaki Mehdi Sabri Belhoucin'nin Boumeddiene ile seyahat ettiği ve aynı otelde farklı odada kaldığını yazdı.

Daily Mail gazetesi ayrıca, dünyanın en çok aranan kadını olarak bahsettiği Boumeddiene'nin şu anda IŞİD'a katılmak için Suriye'de sanıldığını aktardı.

Güncelleme Tarihi: 19 Ocak 2015, 11:15
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273