banner164

Ortahisar'da Şöhretler, Şehit Aileleri ve Gaziler İçin Sahaya Çıktı

Ortahisar Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü'nün Şehit Aileleri ve Gaziler için düzenlediği Trabzon Şöhretler ve Efsaneler Futbol Turnuvası Beşirli Çok Amaçlı Spor Kompleksi'nde oynandı.

Ortahisar'da Şöhretler, Şehit Aileleri ve Gaziler İçin Sahaya Çıktı
banner232

Ortahisar'da Şöhretler, Şehit Aileleri ve Gaziler İçin Sahaya Çıktı 

Ortahisar Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü'nün Şehit Aileleri ve Gaziler için düzenlediği Trabzon Şöhretler ve Efsaneler Futbol Turnuvası Beşirli Çok Amaçlı Spor Kompleksi'nde oynandı.  Turnuvaya Ortahisar Kaymakamı Tolga Toğan, Ortahisar Belediye Başkanı Av.Ahmet Metin Genç, ilçe müdürleri, şehit aileleri ve gazilerin yanı sıra çok sayıda vatandaş katıldı.

ORTAHİSAR KAYMAKAMI TOLGA TOĞAN;

Turnuva öncesi konuşan Kaymakam Toğan, futbol şehri Trabzon'da böylesine önemli bir organizasyonun yapılmasının önemine dikkati çekerek, turnuvanın gelirinin de şehit aileleri ve gaziler yararına kullanılmasının oldukça anlamlı olduğunu söyledi.

ORTAHİSAR BELEDİYE BAŞKANI AV.AHMET METİN GENÇ;

Bu Topraklarda Bayrağımızın dalgalanması için Şehadete eren kiymetli Şehitlerimize ve Gazilerimize şükranlarımızı sunuyoruz.Minnetle şükranla hatırlamamız gereken Şehit ve gazi ailelerimize teşekkür ediyorum. Aziz Şehitlerimiz ve Gazilerimiz için düzenlediğimiz bu güzel organizasyona hiç terddüt etmeden iştirek eden Türkiye Profesyönel Futbolcular Derneği üyeleri Şöhretli Futbolcu kardeşlerime Trabzon -Ortahisar Halkı adına bir kez HAKAN ÜNSAL; 
 Türkiye Profesyonel Futbolcular Derneği Başkanı Hakan Ünsal, organizasyonun çok önemli ve anlamlı olduğunu belirterek, "Hepimizin değer verdiği, bizim için fedakarlık yapan insanlar için buradayız. Böylesine önemli bir organizasyonda olmaktan çok mutluyuz." diye konuştu. 
Konuşmaların ardından turnuvaya katılan eski futbolcular ve sanatçılar, ay-yıldızlı formalarla sahada bir süre ısınma hareketleri yaptı. Maç öncesi saygı duruşunda bulunularak, İstiklal Marşı okunurken "Bu millet kahramanlarını asla unutmaz. Şehitlerimizi rahmetle anıyoruz." pankartı açıldı. Beyaz takımın kaptanı Ortahisar Belediye Başkanı Av.Ahmet Metin Genç ve kırmızı takımın kaptanı Hami Mandıralı, Trabzonspor forması giyen şehit çocukları tarafından hediye edilen çiçekleri kabul etti. Maçın hakemi Alican Lakot'un başlama düdüğünü çalmasıyla birlikte eski futbolcular ve sinema sanatçıları kıyasıya mücadeleye başladı. Trabzonspor'un eski futbolcularından Ali Kemal Denizci ve Serdar Bali'nin teknik direktörlük yaptığı maç 60 dakika oynandı. Maçta 3 şehit çocuğu da futbol oynama şansı buldu. Şehit aileleri ve gaziler yararına oynanan dostluk maçı 15-15 berabere bitti. Günün anısına madalya ve plaket töreni gerçekleştirildi.

daha teşekkür ederim .

Güncelleme Tarihi: 09 Kasım 2018, 10:13
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner249

banner160

banner254

banner233

banner260