banner164

Öğretmeninden Öğrencisi Kocaeli Valisi Aksoy'a Ziyaret

Ercüment Aydın www.trabzonhaber24.com Trabzon-Köprübaşı Ortaokulu emekli Öğretmeni ve Müdürü Recep Aydın, öğrencisi Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy’u makamında ziyaret etti.

Öğretmeninden Öğrencisi Kocaeli Valisi Aksoy'a Ziyaret
banner264

 Öğretmeninden Öğrencisi Kocaeli Valisi Aksoy'a Ziyaret 

Ercüment Aydın  www.trabzonhaber24.com  Trabzon-Köprübaşı Ortaokulu emekli Öğretmeni ve Müdürü Recep Aydın, öğrencisi Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy’u makamında ziyaret etti.

Gerçekleşen ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Vali Aksoy, ”Çok kıymetli öğretmenimin ziyaretinden çok memnun kaldım. Yetişmemizde ve bu günlere gelmemizde üzerimde büyük emekleri vardır. Eğitim camiasında örnek bir insandır, kendilerini bu nazik ziyaretlerinden ötürü şükranlarımı sunuyorum” şeklinde konuştu.

Köprübaşı Ortaokulu’nda iken Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy’un öğrencisi olduğunu söyleyen emekli öğretmen Recep Aydın, Vali Aydın’ın daha önceki yaptığı çalışmaları yakınan takip ettiğini, kendileriyle her zaman gururlandıklarını ve başarılı çalışmalarının artarak devam edeceğine inandıklarını ifade ederek, yeni vazifesinin Kocaeli ve ülkemize hayırlı olmasını temennisinde bulundu. Yılar sonra öğretmen öğrenci sıcaklığında geçen ziyarettin ardından Vali Aksoy, öğretmenini uğurladı.

Güncelleme Tarihi: 02 Ağustos 2017, 21:12
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner179

banner160

banner233

banner234