banner164

MMO Trabzon Şubesi Bayramlaştı

MMO Trabzon Şubesi Bayramlaştı
banner232

KTÜ Mühendislik Fakültesi Endüstri Mühendisliği Bölüm Başkanı Emrullah Demirci,Şube Eski Başkanlarımız Haydar Çoruhlu ve Şaban Bülbül , Yönetim Kurulu üyelerinin ve çalışanların katılımı ile bayramlaşma merasimini gerçekleştirdi.

 
Şube Başkanı Fulya Bankoğlu yaptığı konuşmada :"Oda olarak,gerek ulusal gerekse yerel boyutta tekniğe ve bilime aykırı olan tüm uygulamaların karşısında, mühendislik disiplini içinde yapılacak bütün uygulamaların koşulsuz olarak yanında olacağımızın bilinmesini isteriz dedi. 


Trabzon'daki ulaşım sorunu ile ilgili olarak görüşlerin paylaşıldığı toplantıda bu konu ile alakalı odamızın çözüm önerilerinin gerekli mercilere iletilmesi kararı vurgulandı.


Bir ülkenin kalkınması için üretimin şart olduğu üretim için de Makina ve Endüstri Mühendisliği eğitim ve istihdam alt yapısının doğru programlanması,daha sağlam temellere oturtulması ve daha çok desteklenmesi gerektiği belirtildi. Meslek odalarına sahip çıkılması hususunada dikkat çeken Başkanımız katılım sağlayan meslektaşlarımıza ve misafirlerimize ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek tüm meslektaşlarımızın bayramını kutlarım dedi

banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273