banner277

Millet ikinci "kış tatili" için plan yapıyor Süleyman Soylu hâlâ Elazığ'da...

Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu,Deprem bölgesine önce TIR dolusu yardımları gönderdi akabinde ise Eski Of Kaymakamı şimdiki Tunceli Valisi Tuncay Sonel ,Of Belediye Meclisi Üyeleri Ömer Çakıroğlu ve Mehmet Öztürk İle birlikte gitti. Sarıalioğlu Elazığ’da deprem bölgesinde İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile bir araya geldikten sonra yapmış olduğu tespit kendi kaleminden lütfen okuyalım .

Millet ikinci "kış tatili" için plan yapıyor Süleyman Soylu hâlâ Elazığ'da...
banner232

Salim Salih Sarıalioğlu ; 
İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu Elazığ depremin olduğu günden bu yana 21 gündür şehri terketmemiş, yaraları sarmak için, yeniden bir şehir inşa etmek için, halkla iç içe olmak, çözüm üretmek için gerçekten #DevletMilletinYanında olduğunu göstermiştir. Allah razı olsun..

Devletimizin tüm kurumları ilk andan itibaren seferber olmuştur. Bizlerde bugün Eski Of Kaymakamımız, Tunceli Valimiz Sayın Tuncay Sonel, Meclis Üyelerimiz Mehmet Öztürk ve Ömer Çakıroğlu ile birlikte Elazığ İl Afet Başkanlığı ekibimizle bir araya geldik. Kıymetli Bakanlarımıza ve Elazığ halkına Oflu hemşehrilerimizin selamını ilettik.

Güncelleme Tarihi: 14 Şubat 2020, 22:13
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273