MHP Of İlçe Başkanı Hüseyin Ayaz'dan Bayram Mesajı

MHP Of İlçe Başkanı Hüseyin Ayaz Yayımlamış olduğu bir mesaj ile Tüm İslam Aleminin ve Türk Milliyetçilerinin Ramazan Bayramını Kutladı.

MHP Of İlçe Başkanı Hüseyin Ayaz'dan Bayram Mesajı
banner232

MHP Of İlçe Başkanı Hüseyin Ayaz'dan Bayram Mesajı 

MHP Of İlçe Başkanı Hüseyin Ayaz Yayımlamış olduğu bir mesaj ile Tüm İslam Aleminin ve Türk Milliyetçilerinin Ramazan Bayramını Kutladı. Ayaz Mesajında ; 
MHP OF İLÇE BAŞKANI HÜSEYİN AYAZ 
Manevi güzelliklerin en üst düzeyde yaşandığı, rahmetin, bereketin ve şefaatin müjdelendiği mübarek bir Ramazan ayını daha geride bırakarak, huzur içinde bir bayrama daha ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.   Bayramlarımız insanları birbirine yaklaştıran; sevgi, kardeşlik, hoşgörü, dayanışma ve paylaşma duygularının her zamankinden daha yoğun yaşandığı kıymetli günlerimizdir. Manevi yönden büyük değeri olan bu özel günleri, gelecek nesillere en güzel şekilde bırakabilmek için bayramlarımızı büyüklerimizle, gençlerimizle ve çocuklarımızla paylaşmalı, değer yargılarımıza sahip çıkarak, geçmiş ile gelecek arasındaki kültür köprülerimizi sağlamlaştırmalıyız.   Bu duygu ve düşüncelerle, tüm hemşehrilerimizin Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutluyor, bu güzel bayramın birlik ve beraberliğimizi daha da güçlendirmesi, hem milletimiz, hem de insanlık için barış, huzur ve refaha vesile olması diliyorum. 

banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273