banner277

MHP İl Başkanı Tarım’dan Kadıköy’de Görevden Alınan Polislere Destek

İstanbul Kadıköy'de maske takmadığı için iki polis tarafından gözaltına alınan ve o sırada çıkan arbedede yere düşen genç kızı haklı gören İstanbul Valisi 2 Polisi açığa almıştı .

MHP İl Başkanı Tarım’dan Kadıköy’de Görevden Alınan Polislere Destek
banner232

Açığa alınan polislere destek çığ gibi büyürken bir destekte MHP Trabzon İl Başkanı Bekir Sıtkı Tarım’dan geldi .Tarım yapmış olduğu açıklama İle Polis teşkilatına sahip çıktı .


Polis Ülkenin namusudur. Kadıköyde yaşanan olay apaçık ortadadır. Polis yüreği elinde yürümektedir. Bayrağı için bu yola baş koyanıda, yoluna taş koyanıda unutmayacağız. Demokrasi adına yaşatmaya çalışılan bütün rezilliklerin farkındayız.  Bizler Azraile gülümseyen cıvanlarıda gördük, uykuda sokan yılanlarıda. Toprağı kanla yıkayanlarıda gördük, bacak bacak atıp kendisini gazete veya medya aydını zannedenleride. Polise haksızlık yapılır görmezler, onunda insan olduğunu hiç düşünmezler. Onlara göre demokrasi ve insan hakları kelimesi kendileri içindir. Çünkü bunlara göre polis ve asker insan değildir. Evet onlar sen rahat uyuyasın diye yüreği elinde gezen birer kahramanlardır. Bu devletin gövdesi olan polis ve asker budandıkça alkış tutan ahmakları hiç unutmayacağız.
      Anladığımız, polis sadece şehit olduğu zaman haklıdır.

Güncelleme Tarihi: 20 Ağustos 2020, 23:22
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273