banner277

MHP İl Başkanı Tarım'dan TİSKİ Genel Müdürü Tekataş'a destek

TİSKİ Genel Müdürü Ali Tekataş'a geçtiğimiz gün TİSKİ Genel Müdürlüğü girişinde arkadan yapılan saldırı sonrası TEKATAŞ'a destek çığ gibi büyüyor.

MHP İl Başkanı Tarım'dan TİSKİ Genel Müdürü Tekataş'a destek
banner232

MHP Trabzon İl Başkanı Bekir Sıtkı Tarım yapmış olduğu açıklamada TİSKİ Genel Müdürü Tekataş'ı savunarak sonuna kadar arkasındayız dedi. Başkan Tarım'ın açıklamaları şöyle . 

MHP İL BAŞKANI BEKİR SITKI TARIM TEKATAŞ'IN ARKASINDAYIZ ; 

TİSKİ Genel Müdürü sayın Ali Tekataş'a yapılan saldırı Trabzonumuz adına üzücüdür ve kınamak aklı selin her kesimin görevidir. Cumhur ittifakı kapsamında, Ak partiyle birlikte kazanılan ittifakların Trabzon MHP teşkilatları olarak sonuna kadar yanında olacağımızı defalarca söyledik ve uygulamasını da en iyi yapan illerden birisi olduğumuz bilinmektedir. Ali Tekataş Belediye başkanımız Murat Zorluoğlu'nun tercihidir. Ekip ruhuyla hareket etmenin faydasını çok iyi bilen bir il başkanı olarak Ali Tekataş'ın müdürlüğüne hazımsızlık varsa gereksiz bir duygudur. Bu durum daha önce görev yapanların işini iyi yapamadığı anlamına gelmemelidir. Çalışmaktan başka hiç bir önceliği olmadığına inandığım Tekataş'a karşı kışkırtma görevini yerine getiren fitnecilerin olması kaçınılmazdır. Aslında Ak partinin iç meselesi gibi topluma yansıyan bu meselelerin en fazla Ak parti il başkanı Sayın Haydar Revi'yi üzdüğü ve sıkıntıya soktuğu düşüncesindeyim.

banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273