banner164

Meclis Üyesi Cüneyt Zorlu'dan Başkan Genç'e Tepki

Trabzon'da CHP Meclis Üyesi Cüneyt Zorlu'dan başkan Genç'e tepki Türkiye'nin yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınından en çok etkilenen ülkelerden ABD'ye tıbbi yardımlarını taşıyan askeri kargo uçağı Ankara'dan gönderildi.

Meclis Üyesi Cüneyt Zorlu'dan Başkan Genç'e Tepki
banner232

 Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç'in geçmişe yönelik yaptığı karşılaştırma Trabzon'da CHP tarafından tepkileri beraberinde getirdi.

Sosyal medya hesabından, ‘’Nereden nereye… 20 yıl önce memur maaşlarını ödeyebilmek için borç istediğimiz ABD’ye şimdi bedelsiz Tıbbi yardım yapıyoruz. Türkiyemiz büyük devlet ve büyük medeniyet olarak tüm dünyaya merhamet aşılmaya devam ediyor. Çok şükürler olsun, Allahımıza hamdolsun’’ ifadelerine yer verdi.

'RAHMETLİ ECEVİT'İN KİBARLIĞINDAN..

.' Bunun üzerine Ortahisar Belediyesi CHP Meclis Üyesi Cüneyt Zorlu, ‘’Aşağıdaki söylem ve fotoğraflar sayın Ahmet Metin Genç tarafından paylaşılmış. Rahmetli Ecevit’i kibarlığından dolayı eleştirmeye çalışan sayın Genç’in Putin’in kapısında ayakta bekleyenleri unutmamasını ayrıca Kıbrıs’ı fetheden ile Suriye’de toprağımızı terk edenleri hatırlamasını beklerim. Bu tür işlere girmemesini bekleriz. Ayrıca halkına maske dağıtamayanın dışarıya yolladığıyla övünmemesi gerekir’’ diyerek tepki gösterdi.

Güncelleme Tarihi: 29 Nisan 2020, 02:26
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner249

banner160

banner254

banner273