banner164

Mardin Kardeşlik Köprüsünün Bir Ayağı Köprübaşı İlçesine Dikildi

Haber: Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com Mardin Trabzon Kardeşlik projesi kapsamında Mardin'den Trabzon'a gelen Aileler bu akşam geçtiğimiz hafta Trabzon'dan Mardin'e ziyaretleri sırasında Mardin'de evlerinde misafir ettikleri Trabzonlu Hemşehrilerinin evlerine misafir oldular.

Mardin Kardeşlik Köprüsünün Bir Ayağı Köprübaşı İlçesine Dikildi
banner232

Mardin Kardeşlik Köprüsünün Bir Ayağı Köprübaşı İlçesine Dikildi 

Haber: Ömer Altıntaş  www.trabzonhaber24.com  
Mardin Trabzon Kardeşlik projesi kapsamında Mardin'den Trabzon'a gelen Aileler bu akşam geçtiğimiz hafta Trabzon'dan Mardin'e ziyaretleri sırasında Mardin'de evlerinde misafir ettikleri Trabzonlu Hemşehrilerinin evlerine misafir oldular. Köprübaşı Fidanlı Mahallesi Muhtarı Atilhan Sancak Mardin ziyaretinde evlerinde misafir olarak kaldığı Kızıltepe Çiftçiler Derneği Başkanı Mikail Erbeyi aynı zamanda Kızıltepe Sevimli mahallesi muhtarı 
ve Kızıltepe Çiftçiler Derneği Başkan Yardımcısı Mehmet Hanifi Müslümoğlu ile eşlerini evlerinde misafir etti. Ziyaret sırasında Köprübaşı Belediye Başkanı Ahmet Tekke ,Ak Parti İlçe Başkanı Orhan Erdoğan,Güneşli Mahallesi Muhtarı Cevdet Karataş ve eşleri Fidanlı Mahallesi Muhtarı Atilhan Sancak'ın evine misafir oldular. Başkan Tekke ve diğerleri Mardin'den Köprübaşı İlçesine gelen Erbeyi ve Müslümoğlu Aileleri ile tanışma kaynaşma  fırsatı buldular.  Mardin'den gelen Mehmet Hanifi Müslümoğlu ve Mikail Erbeyi Aileleri yarın sabah kahvaltı sonrası Köprübaşı İlçesinden ayrılıp Trabzon'daki kafile ile bir araya gelip aynı gün Mardin'e hareket edecekler. 

banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner179

banner249

banner160

banner233

banner234

banner260