banner164

Mardin'den Kardeşlerimiz Geldi

Haber: Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com Mardin - Trabzon Kardeşlik Köprüsü projesi kapsamında Trabzon’a gelen Mardinli aileler Trabzon’da horonla karşılandı.

Mardin'den Kardeşlerimiz Geldi
banner232

Mardin'den Kardeşlerimiz Geldi 

Haber: Ömer Altıntaş  www.trabzonhaber24.com Mardin - Trabzon Kardeşlik Köprüsü projesi kapsamında Trabzon’a gelen Mardinli aileler Trabzon’da horonla karşılandı.

İçişleri Bakanlığı Dernekler Dairesinin Desteği ile Mardin Toplumsal Dayanışma Federasyonunun yapmış olduğu Mardin -Trabzon Kardeşlik Projesi kapsamında geçtiğimiz gün Trabzonlu bir kafile Mardin’e gelerek 3 gün boyunca Mardin ve ilçelerini gezdi. Trabzonlu aileler Mardinli ailelerin evlerinde misafir edildi.

Proje kapsamında Mardinli yaklaşık 50 kişilik bir kafile Trabzon’u ziyaret için Kızıltepe ilçesinden Trabzon’a geldi. Mardinli aileler horonla karşılandı.

Trabzonlu ev sahipleri Mardinli aileleri akşam yemeğinde ağırladı. Mardinli Aİleleri Trabzon'da Turizm Derneği Başkanı Murat Çavga karşıladı. Mardinli Ailelere Mardin Toplumsal Dayanışma Federasyonu Başkanı İbrahim Aydın ve Onursal Başkanı Şerif Öter Başkanlık ediyor. Mardin'den gelen Misafirleirmiz bugün Atatürk Köşkü ve diğer tarihi yerleri gezdiler. 

banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner179

banner249

banner160

banner233

banner234

banner260