banner277

Köprübaşı Belediye Başkanı Aydın Teşekkür Etti

Köprübaşı Belediye Başkanı Ali Aydın 7.olağan İlçe Kongremizde Ak Parti Köprübaşı İlçe teşkilatımızın yeniden görevle onurlandırdığı Orhan Erdoğan ve Yönetim Kurulu üyelerini tebrik ediyorum. Kendileri ile 1.5 yıllık zaman zarfında çalışmaktan büyük zevk ve onur duyduğum Orhan Erdoğan ve Yönetim kurulu ile köprübaşı ilçemizi 2023 hedefine beraber taşıyacak olmaktan da çok mutluyum .

Köprübaşı Belediye Başkanı Aydın Teşekkür Etti
banner232

Köprübaşı Belediye Başkanı Ali Aydın "Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ı Başkan yapacağız dedik ve yaptık. Aldığımız bu oy oranı bunu gösteriyor. Onun için teşkilatlarda çalışmak çok önemli. Çocuğunuzdan, işinizden fedakarlık yapıyorsunuz. Çok farklı atmosferlerle karşılaşıyorsunuz. Gittiğiniz her yerde çoğu zaman sitem yiyorsunuz bazen. Çünkü siyaset hep isteme makamıdır. Birileri sizden sürekli talep eder. Sizde bu sorunları çöze çöze, sorunu arkaya ata ata gidersiniz. Çözdünüz artık sorun yok diyemezsiniz. Yeni bir sorun gelir ve bunu çözmektir işiniz. Esasen siyasetçinin görevi de süreç idare etmektir. Ne kadar bu süreci başarılı bire şekilde idare ederseniz kaos dönemlerinde liderlikler ortaya çıkar. Karakterler ortaya çıkar. Bunları ne kadar başarılı yönetirseniz işte esasen ailenizin, siyasetin, bölgenin, işinizin lideri sizsiniz demektir"Başkan Aydın, sözlerini şöyle tamamladı:"Bugün seçilen ekip 2023 vizyonunu hazırlayan 2053 ve 2071'e ışık tutan bir ekip. Onun için sizle beraber bu davayı, bu yolculuğu yapmaktan dolayı keyifli ve mutlu olduğumu ifade etmek istiyorum. Biz sahada çok rahattık. Bunu 1.5 yıl boyunca yapmış olduğumuz çalışmaların karşılığı olarak algılayalım. Bizim belediyecilikte önderimiz, liderimiz, Cumhurbaşkanımız, dünya liderimiz Recep Tayyip Erdoğan'dan örnek alarak adım adım geldik."

Aydın; “Gerçekleştirdiğimiz Ak Parti Köprübaşı 7. Olağan İlçe Kongremize başta mesaj göndererek bizleri onurlandıran dünya mazlumlarının umudu genel başkanımız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve kongremize teşrif eden İl Koordinatörümüz Zonguldak Milletvekili Polat Türkmen, Ak Parti Trabzon Milletvekilleri Salih Cora ve Bahar Ayvazoğlu, Ak Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi, Büyükşehir Belediye Meclis Başkan Vekili Atilla Ataman,Sürmene Belediye Başkanı Rahmi Üstün,Çaykara Belediye Başkanı Hanefi Tok,Dernekpazarı Belediye Başkanı Dr.Mehmet Aşık,Ak Parti Sürmene İlçe Başkanı Hüseyin Azizoğlu,Ak Parti Araklı İlçe Başkanı Şaban Bıyık, Büyükşehir Belediye Meclis Başkan Vekili Mehmet Karaoğlu, Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Meryem Sürmen, Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Sefa Küçükali, sivil toplum kuruluşu başkanları ve yönetimine, diğer siyasi partilerin ilçe başkanlarına, kuruluşundan günümüze partimizde görev yapan il, İlçe ve mahalle başkanlarına, il genel ve belediye meclis üyelerimize, delegelerimize, kadın ve gençlik kollarımıza, halkımıza ve basın mensuplarımıza, şahsım ve teşkilatım adına yürekten teşekkür eder saygılarımı sunuyorum.

banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273