banner277

İş İnsanı Cevat Kara”Kurban Bayramını Huşu İçinde Eda Ediyoruz”

Kurban Bayramı'nın özüne değinen İş İnsanı KAR ALTIN Yönetim Kurulu Başkanı Cevat Kara , "Kurban Bayramı; huzur ve barışın, yoksula ve kimsesize umut olmanın bayramıdır" dedi.

İş İnsanı Cevat Kara”Kurban Bayramını Huşu İçinde Eda Ediyoruz”

Kurban Bayramı'nda yardımlaşma ve paylaşma duygularının yoğun olarak yaşandığını ifade eden KAR ALTIN Yönetim Kurulu Başkanı Cevat Kara , mesajında şu ifadelere yer verdi:
 
"Toplumsal birlikteliğin samimiyetle yaşandığı, ortak değerlerimizin hatırlandığı bir Kurban Bayramı'nı daha huzur içinde hep birlikte yaşıyoruz.
 
Bütün bu değerleri barındıran dinimizin anlamlı günlerinden biri olan Kurban Bayramı, özellikle yardımlaşma ve paylaşmayı da ifade etmektedir.
 
Kurban Bayramı; huzur ve barışın, yoksula ve kimsesize umut olmanın bayramıdır.
 
Sevinçlerin ve mutlulukların paylaştıkça artığını, üzüntüler ve acıların da paylaşıldıkça azaldığını unutmamalı, küskünlükleri ve kırgınlıkları bir kenara bırakıp kucaklaşmalı, yardımlaşma ve dayanışmayı artırarak, kardeşlik duygularımızı güçlendirmeli, bayramlarımızı günün anlam ve önemine uygun olarak yaşamayı nasip eden Allah’ımıza şükürler olsun.
 
Bu duygularla, tüm hemşehrilerimizin ve tüm İslam âleminin Kurban Bayramını gönülden tebrik ediyor, bayramın sağlık, huzur ve mutluluğa vesile olması temennisiyle Allah’tan tekrarını nasip etmesini dilerken ,selam ve saygılarımı sunuyorum."

Güncelleme Tarihi: 22 Temmuz 2021, 19:29
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner285

banner273