banner277

FENERBAHÇE OTOBÜSÜNÜ KURŞUNLAYAN ZANLILAR SÜRMENE'DE YAPILAN BASKINLA YAKALANDI

Bu gece Trabzon Özel Harekat,Terörle Mücadele ve Sürmene Emniyet Müdürlüğünün ortaklaşa düzenlediği baskınla Zanlılar bulundukları yerden yakalanarak Trabzon Emniyet Müdürlüğüne götürüldüler .

FENERBAHÇE OTOBÜSÜNÜ KURŞUNLAYAN ZANLILAR SÜRMENE'DE YAPILAN BASKINLA YAKALANDI

FENERBAHÇE OTOBÜSÜNÜ KURŞUNLAYAN 3 KİŞİ SÜRMENE'DE YAPILAN ŞOK BASKINLA YAKALANDI 

Haber : Ömer Altıntaş  www.trabzonhaber24.com 

Bu gece Trabzon Emniyet Müdürlüğüne bağlı Terörle Mücadele,Özel Hareket ve Diğer Polis birimlerinin katılımı ile geç saatde Sürmene'de yapılan baskınla Zanlılar kıskıvrak yakalandılar .


Olayla ilgili açıklama yapan Trabzon Valisi Abdil Celil Öz, Fenerbahçe Futbol Takımını takip eden iki kişi Rize'den itibaren takip edip Sürmene girişinde bekleyen Arkadaşını telefonla arayıp Konvoyun yaklaştığını haber verdiğini sürekli çevreden çekilen kamera görüntülerine giren şahıs olayın organize olarak hazırlanıp işlendiğini göstermekte dedi..Vali Öz: Bu olayı işleyen kişileri Emniyet güçlerinin yakalayarak Trabzon Emniyetine getirdiğini adli sürecin başladığını ifade etti.Vali Öz; Önceliğimiz yaralı Şoförümüzün sağlığını sağlamak,Otobüste olan Futbolcu ve Yöneticileri sağlıklı Şekilde Gidecekleri yere ulaştırmak sonrasında olayı işleyen kişi veya kişileri bulup adaletin önüne çıkartmaktı hepsini yaptık alnımız aktır.


Rize -Fenerbahçe Karşılaşmasından Dönerken Sürmene'de Kurşunlanan Fenerbahçe kafilesini taşıyan otobüse silahlı saldırı düzenledikleri iddiasıyla gözaltına alınan şüphelilerden Nihat S, sağlık kontrolünden geçirildi. Gözaltına alındıktan sonra Trabzon Emniyet Müdürlüğüne getirilen Nihat S, daha sonra sağlık kontrolü için Fatih Devlet Hastanesi'ne götürüldü. Nahit S, sağlık kontrolünün ardından yaklaşık yarım saat sonra tekrar Trabzon Emniyet Müdürlüğüne getirildi. Şüphelinin emniyete getirilişi sırasında emniyet müdürlüğünün önünde kendisini bekleyen yakınlarına "Sıkıntı yok" dediği duyuldu. Nihat S, sağlık kontrolüne götürüldüğü sırada yakınlarının "Nedir bu Fenerbahçe işi?" şeklideki sorusuna tepki gösterdi.
Olayla ilgili Göz altına alınan zanlıların Aileleri Valiliğe giderek Çocuklarının zaten Otobüs ve Minibüs Şoförü olduğunu o hatta çalıştıklarını olayla hiç bir ilişkisi olmadığını ifade ettiler .


Güncelleme Tarihi: 07 Nisan 2015, 13:09
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273